Indijoje sekmadienį baigėsi ITF serijos moterų teniso turnyras, kurį vainikavo 28-erių lietuvės Justinos Mikulskytės (WTA-251) triumfas. Neįtikėtiną pasirodymą finale surengusi lietuvė per 69 minutes 6:0, 6:1 sutriuškino 20-metę Yeon Woo Ku (WTA-527) iš Pietų Korėjos.

J.Mikulskytė finalą pradėjo laimėdama 11 geimų iš eilės (6:0, 5:0). Tik antrojo seto šeštajame geime Y.W.Ku išvengė dvigubo „riestainio“, kai realizavo pirmą susikurtą „break pointą“. Tiesa, jau kitame geime korėjietė pralaimėjo paskutinę savo padavimų seriją.

J.Mikulskytė po pirmųjų savo padavimų laimėjo 86 proc. įžaistų kamuoliukų, o varžovė – vos 39 proc. Taškais lietuvė šį mačą laimėjo rezultatu 59:32.

Lietuvė 5-ą kartą karjeroje laimėjo ITF moterų vienetų turnyrą ir pirmą sykį tai padarė W35 kategorijos turnyre. Ankstesni jos titulai buvo laimėti W15 ir W25 kategorijų turnyruose.

J.Mikulskytė iškovojo 35 WTA vienetų reitingo taškus ir 3935 JAV dolerius. Po 8 dienų ji WTA vienetų reitinge kils į sau rekordines aukštumas – turėtų užimti apie 226-ą vietą.

Dvejetų varžybose Indijoje lietuvė su švede Jacqueline Cabaj Awad pasiekė finalą, kuriame per 1 valandą 19 minučių 4:6, 2:6 pralaimėjo pirmai pagal skirstymą turnyro porai – kazachei Žibek Kulambajevai ir indei Ankitai Rainai. Lietuvė su porininke pelnė 719 JAV dolerių ir po 23 WTA dvejetų reitingo taškus. J.Mikulskytė per karjerą yra laimėjusi net 20 ITF moterų dvejetų turnyrų.

ITF serijos moterų teniso turnyro Indijoje prizų fondą sudarė 25 tūkst. JAV dolerių.