Geriausia Lietuvos tenisininkė – 27-erių Justina Mikulskytė (WTA-274) – šią savaitę dalyvauja ITF serijos turnyre Kanadoje. Naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku J.Mikulskytė su serbe Katarina Jokič pirmajame dvejetų varžybų rate kiek netikėtai per 1 valandą 23 minutes 4:6, 4:6 pralaimėjo kanadietei Miai Kupres ir danei Johannei Christinei Svendsen.

Pirmajame sete lygi kova tęsėsi devynis geimus, bet dešimtajame J.Mikulskytė su K.Jokič savo padavimų metu atsiliko 15:40 ir lemiamu metu padarė dvigubą klaidą. Antrajame sete lietuvė su porininke panaikino 2 geimų deficitą (2:4, 4:4) ir galėjo perimti iniciatyvą, bet devintajame geime nerealizavo „break pointo“.

Tuo tarpu dešimtajame geime lietuvė su serbe pirmavo 30:0, bet tada pralaimėjo 4 taškus iš eilės po savo padavimų ir iškrito iš dvejetų varžybų.

J.Mikulskytė ir K.Jokič realizavo vos 1 iš 8 turėtų „break pointų“, kai varžovės – 3 iš 6.

Už dalyvavimą dvejetų varžybose lietuvei su serbe atiteko 304 JAV doleriai bei po 1 WTA dvejetų reitingo tašką.

Antradienį lietuvė pradės vienetų varžybas. Pirmajame rate ji turės progą savotiškai atsirevanšuoti vardinį kvietimą gavusiai M.Kupres (WTA-876), kuri pernai ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge rikiavosi 33-ia.

ITF serijos moterų teniso turnyro Kanadoje prizų fondą sudaro 60 tūkst. JAV dolerių.