watford

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „watford“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „watford“.

Triuškinamą pergalę iškovojęs „Tottenham“ pelnė kelialapį į Čempionų lygą

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos šio sezono paskutinėse rungtynėse 5:0 sutriuškino „Norwich City“ futbolininkus ir finišavo ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri leis kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje. Dejanas Kulusevskis 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Milotas Rashica 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-05-22

Oficialu: „Watford“ atleido trenerį Claudio Ranieri

„Watford“ oficialiai pranešė, jog vos po kiek daugiau nei trejų praleistų mėnesių iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Claudio Ranieri. C.Ranieri perėmė „Watford“ vairą spalio mėnesį ir su klubu pasirašė dvejų metų trukmės kontraktą. Tuomet Anglijos komanda rikiavosi 15-oje turnyrinės lentelės vietoje. Visgi Anglijos klubas laimėjo vos vienerias iš 14 sužaistų rungtynių nuo to laiko, kai ekipos vairą perėmė specialistas iš Italijos.
2022-01-25

Claudio Ranieri sugrįžta dirbti į „Premier“ lygą

Prieš keletą dienų „Watford“ tapo pirmuoju „Premier“ lygos klubu šiame sezone atleidusiu vyriausiąjį komandos trenerį. Pimadienio vakarą paaiškėjo, kad atleistą Xisco Munoze poste keičia italas Claudio Ranieri. „Watford“ permainų komandoje ėmėsi dėl slogios sezono pradžios, kadangi klubas surinko vos 7 taškus per pirmąsias 7 rungtynes „Premier“ lygoje. 69 metų C. Ranieri  geriausiai žinomas dėl stebuklingo 2015–2016 m. sezono, kai su „Leicester City“ ekipa triumfavo „Premier“ lygoje.
2021-10-05

Naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone – intrigų virtinė

Ar „Manchester City“ futbolininkai apgins Anglijos čempionų titulą? Kurie klubai pateks į pirmąjį ketvertą, garantuojantį vietą UEFA Čempionų lygoje? Kaip seksis trims „Premier“ lygos debiutantams? Tai tik kelios 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos sezono, kuris prasidės rugpjūčio 13 dieną, intrigos.
2021-08-12

„Watford“ gretose užfiksuoti trys koronaviruso atvejai, kapitonas atsisako treniruotis

Anglijos „Premier“ lygos klubai jau nuo antradienio galėjo atnaujinti savo treniruotes mažomis grupėmis. Tą pačią dieną buvo pranešta, kad atlikti pirmieji koronaviruso testai, siekiant įgyvendinti lygos pratęsimo planą. Atskleista, kad iš bemaž 800 testų 6 buvo teigiami. Kiek vėliau paaiškėjo, kad didžiausias užsikrėtimų skaičius užfiksuotas „Watford“ klube, kuriame koronavirusas diagnozuotas trims asmenimis – vienam žaidėjui bei dviem klubo darbuotojams.
2020-05-20

Anglijoje pergales iškovojo „Manchestet United“ ir „Wolves“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos dar dvejos 27-ojo turo rungtynės. Pergalę „Old Trafford“ stadione nuskynė „Manchestet United“ komanda. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai antroje rungtynių pusėje nepaliko šansų „Watford“ ekipai ir įveikė ją 3:0. „Širšės" grėsmingai pradėjo rungtynes ir turėjo vieną kitą galimybę patikrinti Davidą De Gea, tačiau 42-ąją minutę buvo nubausti po savo paties klaidos.
2020-02-23

Ighalo papildys „Manchester Utd“ gretas

„Manchester Utd“ klubas problemas puolėjo pozicijoje sprendė paskutinėmis žiemos žaidėjų perėjimų lango valandomis. „Raudonieji velniai“ prieš pat vidurnaktį Anglijos laiku paskelbė, kad susitarė dėl 30-mečio Odiono Ighalo nuomos, įskaitant galimybės po sezono įgyti visas teises į jį. „Manchester Utd“ paskutinėmis dienomis domėjosi ne vienu snaiperiu, tačiau prieinamas buvo tik O. Ighalo, kuris Anglijos "Premier" lygoje nežaidė nuo 2017-ųjų.
2020-02-01

Du rekordus Anglijoje pasiekęs Aguero atvedė komandą į pergalę

Didžiąją šio sezono dalį dugne praleidusi „Watford“ komanda tęsia įspūdingą sugrįžimą dėl išlikimo Anglijos „Premier“ lygoje. „Širšės“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Bournemouth“ir iškovojo jau trečią pergalę iš eilės. „Watford“ šalies pirmenybėse yra neįveikiamas pastarąsias penkerias rungtynes – keturios pergalės ir vienerios lygiosios. „Watford“ bent laikinam pakilo į saugią 17s –ąją poziciją.
2020-01-12

Guardiola pats sunkiai tiki 8 savo komandos įvarčiais: tai nenormalu

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje net 8:0 nušlavė „Watford“, o pirmuosius 5 įvarčius pelnė per 18 minučių. Anglijos čempionų vyriausiasis treneris Pepas Guardiola stebėjosi auklėtinių nuostabiai išnaudotomis progomis. „Tai keista ir nenormalu. Penki smūgiai, penki įvarčiai. Tuo pačiu metu mes ir jiems leidome susikurti dvi progas pasižymėti. Demonstruojame kokybišką futbolą, o tai yra malonu stebėti. Po to, kai rezultatas tampa 5:0, rungtynės tampa visiškai kitokios.
2019-09-22

„Man City” puolimo mašina varžovams „išguldė” 8 įvarčius

„Manchester City“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje net 8:0 nušlavė „Watford“ futbolininkus. Davidas Silva jau 1-ąją minutę tiksliai uždarė Kevino De Bruyne perdavimą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Sergio Aguero 7-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų persvarą 2:0. Argentinietis tapo pirmuoju futbolininku „Premier“ lygos istorijoje, kuriam pavyko pasižymėti pirmose šešiose rungtynėse iš eilės.