24
„Watford“ – Londono „Arsenal“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos rungtynių favoritas Londono „Arsenal“ iki 71-osios minutės jautėsi komfortabiliai Votforde, bet vietos futbolininkams pralaimėjo – 1:2 (1:0).

24

Pirmasis kėlinys buvo nykus. Žaidimą pagyvino Pero Mertesackero įvartis. „Arsenal“ kapitonas 39-ąją minutę įmušė po kampinio.

Londono futbolininkai tvirtai jautėsi iki 71-osios minutės. Tada teisėjas Neilas Swarbrickas skyrė abejotiną 11 metrų baudinį, o jį realizavo Troy Deeney.

Rungtynių pabaigoje iniciatyva priklausė šeimininkams. „Watford“ ją pavertė įvarčiu – 92-ąją minutę pergalę po užsitęsusios atakos išplėšė Tomas Cleverley.

„Arsenal“ (13 taškų) užima šeštąją „Premier“ lygos poziciją. „Watford“ (15 tšk.) pakilo į ketvirtąją.