wade`as reddenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wade`as reddenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wade`as reddenas“.

Pirmasis rezultatyvus D. Zubraus perdavimas NHL pirmenybių mače

Pirmąjį rezultatyvų perdavimą trečiose 2007-2008 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas pirmadienį išvykoje 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) pralaimėjo Otavos "Senators" ledo ritulininkams.
2007-10-09

Antroji Dainiaus Zubraus ekipos nesėkmė Stenlio taurės turnyre

Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos finale patyrė reguliariojo sezono nugalėtojas Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas. Šeštadienį namuose "Sabres" ekipa po dviejų pratęsimų 3:4 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Otavos "Senators" ledo ritulininkų, kurie pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:0, pranašumą.
2007-05-13

Otavos "Senators" ledo ritulininkai sutriuškino vieną NHL pirmenybių lyderių

Antrąją vietą Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje užimantys Otavos "Senators" (52 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį svečiuose 7:1 (5:0, 0:0, 2:1) sutriuškino vieną čempionato bei šio pogrupio lyderį Toronto "Maple Leafs" klubą. Kaip ir Toronto ekipa, 57 taškus turi Detroito "Red Wings" komanda. Pirmuosius penkis įvarčius svečiai pelnė per 13 pirmojo kėlinio minučių ir mačo baigtis praktiškai buvo nulemta.
2004-01-09

Stenlio taurės turnyro mačuose antradienį pergales iškovojo Kanados klubai

Antradienį trečiąsias Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų ir Vakarų konferencijų pusfinalio serijų iki keturių pergalių rungtynes laimėjo abi svečiuose žaidusios Kanados ekipos - Otavos "Senators" ir Vankuverio "Canucks". Absoliutus reguliariojo sezono lyderis Otavos "Senators" klubas išvykoje po pratęsimo 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) įveikė Filadelfijos "Flyers" ledo ritulininkus ir pirmauja Rytų konferencijos pusfinalyje 2:1. Nugalėtojams įvarčius...
2003-04-30

NHL pirmenybėse Dariaus Kasparaičio klubas pralaimėjo Rytų konferencijos lyderiui

Trisdešimt antrą pralaimėjimą septyniasdešimt antrose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas. Dešimtąją vietą Rytų konferencijoje užimantys "Rangers" (68 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti konferencijoje pirmaujančios Otavos "Senators" (98 tšk.) ekipos pranašumą.