Antrąją vietą Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje užimantys Otavos "Senators" (52 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį svečiuose 7:1 (5:0, 0:0, 2:1) sutriuškino vieną čempionato bei šio pogrupio lyderį Toronto "Maple Leafs" klubą. Kaip ir Toronto ekipa, 57 taškus turi Detroito "Red Wings" komanda.

Pirmuosius penkis įvarčius svečiai pelnė per 13 pirmojo kėlinio minučių ir mačo baigtis praktiškai buvo nulemta.

Du įvarčius šiose rungtynėse nugalėtojams pelnė Wade`as Reddenas, po vieną - Chrisas Neilas, Radekas Bonkas, Bryanas Smolinskis, Jasonas Spezza ir Martinas Havlatas.

Vienintelio įvarčio autorius aikštelės šeimininkų gretose - Kenas Klee.

NHL pirmenybėse "Senators" klubas nepralaimi jau vienuolika rungtynių iš eilės - devynios pergalės ir dvejos lygiosios.

Likusių ketvirtadienio NHL mačų rezultatai:

Karolinos "Hurricanes" - Niujorko "Rangers" 3:2Niujorko "Islanders" - Edmontono "Oilers" 3:2San Chosė "Sharks" - Kolumbo "Blue Jackets" 2:3 (po pratęsimo)Bostono "Bruins" - Pitsbergo "Penguins" 3:1Filadelfijos "Flyers" - Floridos "Panthers" 3:4 (po pratęsimo)Monrealio "Canadiens - Tampos Bay "Lightning" 1:4Nešvilio "Predators" - Kolorado "Avalanche" 4:3 (po pratęsimo)Čikagos "Blackhawks" - Kalgario "Flames" 3:1Dalaso "Stars" - Atlantos "Hawks" 2:1Los Andželo "Kings" - Vankuverio "Canucks" 1:3