Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos finale patyrė reguliariojo sezono nugalėtojas Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas. Šeštadienį namuose "Sabres" ekipa po dviejų pratęsimų 3:4 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Otavos "Senators" ledo ritulininkų, kurie pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:0, pranašumą.

Pirmąsias konferencijos finalo rungtynes savo arenoje ketvirtadienį Bafalo komanda varžovams pralaimėjo 2:5 (1:2, 1:0, 0:3).

Šeštadienio mače lietuvis per beveik 24 su puse žaidimo minutės (24:23) kartą metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą bei antrojo kėlinio pabaigoje (39:26) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė Thomas Vanekas, Jochenas Hechtas bei Danielis Briere`as.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Danielis Alfredssonas, Mike`as Fisheris, Wade`as Reddenas ir Joe Corvo.

Trečiąsias bei ketvirtąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos pirmadienį bei trečiadienį žais Otavoje.