Trisdešimt antrą pralaimėjimą septyniasdešimt antrose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas.

Dešimtąją vietą Rytų konferencijoje užimantys "Rangers" (68 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti konferencijoje pirmaujančios Otavos "Senators" (98 tšk.) ekipos pranašumą.Lietuvis per 21 minutę ir 21 sekundę nė karto nesmūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Danielis Alfredssonas, Marianas Hossa ir ir Wade`as Reddenas (Veidas Redenas).

Įvarčių autoriai svečių gretose - Pavelas Bure ir Petras Nedvedas.

Likusių ketvirtadienio NHL rungtynių rezultatai:

Vankuverio "Canucks" - Sent Lujo "Blues" 4:4 (po pratęsimo)Anahaimo "Mighty Ducks" - San Chosė "Sharks" 3:2 (po pratęsimo)Kalgario "Flames" - Toronto "Maple Leafs 4:3 (po pratęsimo)Edmontono "Oilers" - Niujorko "Islanders" 2:5Atlantos "Thrashers" - Monrealio "Canadiens" 2:4Bostono "Bruins" - Nju Džersio "Devils" 4:3Filadelfijos "Flyers" - Karolinos "Hurricanes" 5:3Kolumbo "Blue Jackets" - Kolorado "Avalanche" 1:5