Gairės

v. putinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. putinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. putinas“.

Naujametinė Putino kalba sukėlė audrą internete: pareiškė, kad prezidentą sugeneravo kompiuteris

Naujametinė Rusijos prezidento Vladimiro Putino kalba, kuri prieš 2024 metų vidurnaktį buvo transliuojama visoje Rusijoje, sukėlė bangą teiginių, kad prezidento išvaizda buvo nenormali ir sugeneruota kompiuterio.
2024-01-03

Kremliui artimas oligarchas perims Prancūzijos „Societe Generale“ aktyvus Rusijoje

Kremliaus artimo oligarcho Vladimiro Potanino kontroliuojamas „Rosbank“ išpirks Prancūzijos grupei „Societe Generale“ priklausančių Rusijos bendrovių mažumos akcijų paketus. Prezidentas Vladimiras Putinas praėjusios savaitės pabaigoje pasirašė tokius sandorius leidžiantį dekretą, kuriame pažymima, jog leidimas išpirkti šias akcijas susijęs su ribojimais investuotojams iš „nedraugiškų valstybių“ parduoti Rusijoje turimus aktyvus, skelbia Rusijos žiniasklaida.
2023-12-27

Bidenas įspėjo, kad Putinas neketina sustoti: tai būtų „geriausia dovana, kurią jis galėtų įsivaizduoti“

JAV prezidentas Joe Bidenas įspėjo, kad karinė parama Ukrainai turėtų būti ir toliau tiekiama, mat kitu atveju Rusijos Federacijos diktatoriui Vladimirui Putinui būtų įteikta „geriausia dovana, kurią jis galėtų įsivaizduoti“. „SkyNews“ rašo, kad J. Bidenas savo ruožtu paragino Kongresą priimti jo pasiūlymą dėl papildomo finansavimo Ukrainai prieš prasidedant atostogų laikotarpiui.
2023-12-06

Naglis Šulija. Apie Saturną, Neptūną ir kada Putinas pasibaigs

Spalio pabaigoje pradėjo cirkuliuoti gandai esą mirė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, jo siela iškeliavo pas šeimininką kažkur tikrai ne į aukštesniuosius pasaulius, o kūnas nugulė maisto produktų šaldytuve kuris yra jo, Putino, viloje kažkur Valdajuje. Šalia jūros produktų, vištienos ir kažko tokio, reikia manyti. Skeptikai kaip visuomet panašiais atvejais yra skeptiški, bet astrologiškai žvelgiant – pats laikas. Išsikraustyti. Jei ne spalio pabaigoje, tai pačiu artimiausiu metu.

Navalnas: būsiu perkeltas į griežčiausią kalėjimo kamerą

Įkalintas Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas trečiadienį, praėjus dienai po to, kai teismas atmetė jo apeliaciją dėl 19 metų laisvės atėmimo bausmės, pareiškė, kad bus perkeltas į griežčiausią kalėjimo kamerą visiems metams. Praėjusį mėnesį A. Navalnui skirta daugiau nei dvigubai didesnė bausmė – nuo devynerių iki devyniolikos metų, be to, teismas nutarė išsiųsti jį į ypatingo režimo koloniją, o ne palikti griežto režimo kalėjime.
54 2023-09-27

Pasklidus žiniai apie Kadyrovo mirtį, socialiniame tinkle atsirado naujas vaizdo įrašas

Pasirodžius pranešimams apie čečėnų lyderio Ramzano Kadyrovo kritinę būklę ar netgi mirtį, sociliniame tinkle sekmadienį paviešintas naujas vaizdo įrašas, kuriame matyti ir pats Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino pakalikas. Kaip rašo UNIAN, socialinio tinklo „Telegram“ kanale paskelbta vaizdinė medžiaga, kurioje R. Kadyrovas pataria „visiems, kurie neatskiria tiesos nuo melo“, pasivaikščioti gryname ore.
155 2023-09-17

Ukrainos kontrpuolimas atsidūrė aklavietėje? Kritikams siunčia žinią – Rusija silpsta

Pakankamai lėtas Ukrainos kontrpuolimas nereiškia, kad pradėta plataus masto karinė operacija žlugo, o naujausi Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pasiekimai mūšio lauke nerodo, kad ukrainiečiai atsidūrė „aklavietėje“. Be to, tai taip pat įrodo, kad Vakarų partneriai ir toliau turi aktyviai remti Ukrainą, rašo „Bloomberg“. UNIAN, remdamasi „Bloomberg“ publikacija, skelbia, kad po lėtos ukrainiečių kontrpuolimo pradžios vasarą, dabar galima pastebėti tam tikrą proveržį mūšio lauke.
2023-09-07

Peskovas prabilo: „Karinė grupė „Wagner“ neegzistuoja“

Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas teigia, kad Rusija karinė „Wagner“ bendrovė dėl, kaip manoma, žuvusio smogikų vado Jevgenijaus Prigožino mirties tapo neveiksni. Tuo metu Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino marionetė Dmitrijus Peskovas patvirtino, kad „Wagner“ karinė bendrovė teisiškai yra neveiksni. Kaip rašo UNIAN, remdamasi O. Rezniįkovo teiginiu, dabar „Wagner“ karinė bendrovė nė kiek neprimena to, kas buvo prieš metus.
2023-08-25

Putino „antrininkas“ išsidavė? Vaizdo įraše užfiksavo keistai besielgiantį Putiną

Socialiniuose tinkluose ėmė cirkuliuoti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas itin keistai besielgiantis Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas. Vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Heraščenka, matyti, kaip V. Putinas ieško savo laikrodžio ant kairės rankos, nors šiaip laikrodį visą gyvenimą segi ant dešiniosios. „Putinas pamiršo, kad segi laikrodį ant dešinės rankos.
2023-08-23

Žiniasklaida: Lietuva ir Lenkija svarsto, kaip apsaugoti Suvalkų koridorių

Maskva ir Minskas atvirai teigia, kad Baltarusijoje įsikūrę „Wagner“ kariai esą gali bandyti įsiveržti į Europos Sąjungos teritoriją naudodamiesi Suvalkų koridoriumi.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų