u19

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „u19“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „u19“.

Liūdna čempionato pabaiga: lietuvės pralaimėjo čekėms ir liko aštuntos

U19 Pasaulio taurė Lietuvos rinktinei baigėsi niūriais akordais. Viliaus Stanišausko auklėtinės mače dėl 7 vietos 50:76 nusileido Čekijos bendraamžėms ir galutinėje rikiuotėje užėmė 8 vietą. Vakar rungtynėse dėl 5–6 vietų mūsiškės pralaimėjo Malio rinktinei. Po pirmojo kėlinio Čekija pirmavo 18:15, o po dviejų  – 37:25. Trečiasis rungtynių ketvirtis klostėsi apylygiai – jį 18:16 laimėjo čekės, kurios po 30 min. kovos jau turėjo sukaupusios 14 taškų pranašumą.
57 2023-07-23

U19 pasaulio čempionato finalų diena: šeimininkės ispanės kėsinsis nutraukti JAV dominavimą

Sekmadienis – paskutinė U19 pasaulio merginų čempionato diena. Nuo 19:20 val. Madride (Ispanija) ant išskirtinio stiklinio grindinio žengs Prancūzijos ir Kanados krepšininkės, kurios kovos dėl bronzos medalių. Mūšyje dėl trofėjaus nuo 21:50 val. susitiks Ispanijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkės.
2023-07-23

Šokiruojantis rezultatas U19 pasaulio čempionate: Libanas pelnė vos 20 taškų

Šokiruojantis rezultatas užfiksuotas šiuo metu vykstančiame U19 pasaulio krepšinio čempionate. Aštuntfinalyje žaidę Libano krepšininkai net 20:102 (2:29, 4:33, 10:22, 4:18) pralaimėjo Ispanijos rinktinei. Tai nerezultatyviausias pasirodymas šio turnyro istorijoje. Libano krepšininkai per pirmą kėlinį pelnė 2 taškus, per antrąjį – 4, o rezultatyviausiai sužaidė trečiąjį, kai pelnė 10 taškų. Ketvirtajame kėlinyje libaniečiai pelnė vos 4 taškus.
2023-06-28

Petrauskas: „Mūsų žaidėjai atidavė visas jėgas“

Devyniolikmečių (U19) pasaulio krepšinio čempionate – skaudus Lietuvos rinktinės pralaimėjimas. Ketvirtfinalyje Gedimino Petrausko auklėtiniai 79:84 (21:15, 14:18, 16:20, 18:16) nusileido Prancūzijos devyniolikmečiams ir nepateko tarp keturių stipriausių U19 komandų pasaulyje. Po rungtynių G. Petrauskas minėjo, kad paskutinė mačo minutė buvo sužaista itin prastai. „Paskutinę minutę sužaidėme labai prastai. Prie išsikeitimų 1-5 kilo problemų. Atrodo, kad galėjome sužaisti vienaip, ar kitaip.
2021-07-09

Jaunųjų žalgiriečių vedama U19 rinktinė nusileido Australijai

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė turnyre Latvijoje patyrė antrą pralaimėjimą. Gedimino Petrausko auklėtiniai 63:68 (15:26, 19:13, 17:13, 16:16) turėjo pripažinti Australijos rinktinės pranašumą. Lietuva U19: S. Jarumbauskas 14 tšk., E. Venskus 9 tšk., M. Arlauskas, K. Metrikis ir R. Jokubaitis po 8 tšk. Australija U19: S. Froling 19 tšk., K. Stattmann 14 tšk., C. Dalton 9 tšk. Pirmose turnyro rungtynėse lietuviai 73:91 (15:17, 23:19, 19:34, 16:21) nusileido Rusijos bendraamžiams.
2019-06-22

Lietuvos jaunių regbio rinktinė: pasiekti pergalę padės optimizmas

Jau šį savaitgalį Lietuvos regbio jaunių (U19) rinktinė išbandys jėgas Portugalijoje vyksiančiame Europos regbio-7 (septyniukių) čempionate, kuriame dalyvaus šešiolika ekipų, suskirstytų į keturias grupes. Sunku prognozuoti Aukštesniųjų klasių mokiniai kelioms dienoms padės knygas į šoną ir dėmesį sutelks ne į artėjančius brandos egzaminus, o į svarbias pergales. Lietuvos jauniai Europos U-19 čempionato B grupės turnyrą pradės maču su Rumunijos bendraamžiais.
2014-05-08

Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinė sėkmingai įveikė pirmąjį Europos vaikinų čempionato atrankos etapą

Pergale trečiose 2014 metų Europos devyniolikmečių (U-19) vaikinų futbolo čempionato atrankos varžybų 2 grupės turnyrą Lenkijoje baigė, antrąją vietą užėmė bei į elito kvalifikacinių varžybų etapą pateko Lietuvos (4 tšk.) rinktinė. Antradienį lemiamosios rungtynėse lietuviai 1:0 (1:0) privertė pasiduoti iki šiol pirmavusius, tačiau galutinėje įskaitoje į trečiąją poziciją nukritusius Armėnijos (4 tšk.) bendraamžius. Pergalingo įvarčio autoriumi lietuvių gretose tapo Simonas Stankevičius (15 min.
2013-10-15

Lietuvos U-19 futbolo rinktinės nesėkmė Europos čempionato atrankos turnyre

Pirmąją nesėkmę antrosiose 2014 metų Europos devyniolikmečių vaikinų futbolo čempionato atrankos varžybų 2 grupės turnyro Lenkijoje rungtynėse patyrė Lietuvos rinktinė, šeštadienį 0:1 (0:0) nusileidusi Rumunijos bendraamžiams. Vienintelį susitikimo įvartį antrajame kėlinyje įmušė Vladas Marinas (52 min.). Grupės turnyrą Lietuvos vienuolikė antradienį baigs susitikimu su Armėnijos ekipa, kuri šeštadienį 1:0 (0:0) įveikė turnyro šeimininkę Lenkijos komandą.
2013-10-12

Ar Lietuvos devyniolikmečių futbolo rinktinė pasinaudos istoriniu šansu?

Lietuvos devyniolikmečių futbolo rinktinė jau rytoj žengs į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadioną, kad pabandytų „įkąsti“ elitinėms Europos jaunimo rinktinėms. Pirmoje akistatoje lietuvių varžovais taps bendraamžiai iš Olandijos. Tikisi stebuklo „Esame vieni iš autsaiderių, todėl tikėtis patekti į antrą etapą – sunku. Džiaugiamės, kad Lietuvos futbolo federacija (LFF) sudarė puikias sąlygas pasiruošti“ , – sakė vyriausiasis mūsų šalies rinktinės treneris Antanas Vingilys.
2013-07-19

19-metės rengiasi svarbiausiam mačui Panevėžyje

Klaipėdoje ir Panevėžyje ketvirtadienį prasidėjo 2013 metų pasaulio 19-mečių merginų krepšinio čempionatas. Per pirmąsias rungtynes mūsų komanda pralaimėjo amerikietėms 47:113. Didžiulį skirtumą buvo galima nuspėti. Amerikietės yra pasaulio čempionės ir į Lietuvą atvyko nusiteikusios apginti titulą. Lietuvos rinktinė, kurios dauguma žaidėjų yra metais ar dvejais jaunesnės, šiuo metu pasaulio čempionėms prilygti negali. „Panelės gavo pirmą krikštą, visos žaidė pirmas tokio lygio rungtynes.