Šokiruojantis rezultatas U19 pasaulio čempionate: Libanas pelnė vos 20 taškų

Pasiekė visų laikų antirekordą

Šokiruojantis rezultatas užfiksuotas šiuo metu vykstančiame U19 pasaulio krepšinio čempionate. Aštuntfinalyje žaidę Libano krepšininkai net 20:102 (2:29, 4:33, 10:22, 4:18) pralaimėjo Ispanijos rinktinei.

Tai nerezultatyviausias pasirodymas šio turnyro istorijoje.

Libano krepšininkai per pirmą kėlinį pelnė 2 taškus, per antrąjį – 4, o rezultatyviausiai sužaidė trečiąjį, kai pelnė 10 taškų. Ketvirtajame kėlinyje libaniečiai pelnė vos 4 taškus.

Beveik pusė komandos taškų (8) pelnė Karimas Rtailas, kuris pataikė 3 metimus iš 14.

Libano komanda rungtynes baigė su -10 naudingumo balų, o ispanai jų surinko net 157.

Lietuvos rinktinės U19 pasaulio čempionate nėra, kadangi praėjusią vasarą Karolio Abromavičiaus vadovaujama rinktinė Europos čempionate savo kovas baigė dar ketvirtfinalyje ir galutinėje rikiuotėje užėmė 7 vietą.