7
Lietuva – Čekija  (nuotr. FIBA)

Liūdna čempionato pabaiga: lietuvės pralaimėjo čekėms ir liko aštuntos

Rungtynių vaizdo įrašas

U19 Pasaulio taurė Lietuvos rinktinei baigėsi niūriais akordais. Viliaus Stanišausko auklėtinės mače dėl 7 vietos 50:76 nusileido Čekijos bendraamžėms ir galutinėje rikiuotėje užėmė 8 vietą. Vakar rungtynėse dėl 5–6 vietų mūsiškės pralaimėjo Malio rinktinei.

7

Po pirmojo kėlinio Čekija pirmavo 18:15, o po dviejų  – 37:25. Trečiasis rungtynių ketvirtis klostėsi apylygiai – jį 18:16 laimėjo čekės, kurios po 30 min. kovos jau turėjo sukaupusios 14 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje skirtmas dar labiau išaugo ir likusios minutės tebuvo formalumas.

12 taškų lietuvėms pelnė Gerda Raulušaitytė, po 9 – Rusnė Augustinaitė ir Ugnė Sirtautautė, 8 taškus pridėjo Viltė Andrunavičiūtė.

Lietuvės pakartojo geriausią ankstesnių kartų pasiekimą, kai dukart pasaulio merginų jaunimo čempionate taip pat buvo užimta aštuntoji vieta.

Lietuvos rinktinė į čempionatą atvyko su Juste Jocyte, kuri dėl stiprių klubo sąnario skausmų negalėjo žaisti pilna jėga. Po pralaimėto ketvirtfinalio Ispanijai treneris V. Stanišauskas nusprendė toliau čempionate žaisti be savo lyderės.

Praėjusią vasarą Lietuvos rinktinė laimėjo U18 Europos čempionatą ir buvo laikomos vienomis iš Pasaulio taurės favoričių.

Naujienų portalas tv3.lt dėkoja Lietuvos rinktinei už kovą ir pasiaukojimą viso čempionato metu.

Ši karta savo kelią jaunimo krepšinyje užbaigs kitą vasarą, kai Lietuvoje gins Europos čempionių vardus.

Priminsime, kad nuo 19:20 val. TV6 ir tv3.lt eteryje galėsite stebėti U19 Pasaulio taurės bronzines rungtynes tarp Kanados ir Prancūzijos rinktinių, o nuo 21:50 val. jūsų lauks auksinės vertės mačas tarp Ispanijos ir JAV.

krepsinio namus pasistate sabas. Nesvarbu, kad krepsinio salyj neliko krepsinio. Manau, reikia griaut tuos namus.