Antrąja pasaulio jaunimo (iki 19 metų) vaikinų krepšinio čempionato finalo dalyve tapo Serbijos rinktinė, kuri atkakliame ir dramatiškai susiklosčiusiame pusfinalio mače 76:71 (16:14, 12:18, 29:22, 19:17) įveikė Argentinos ekipą.

Finale serbai susitiks su Lietuvos krepšininkais, kurie kiek anksčiau 85:68 įveikė Rusijos bendraamžius. Pastarieji su argentiniečiais kausis dėl bronzos apdovanojimų.

Įpusėjus lemiamam antrojo pusfinalio rungtynių kėliniui rezultatas buvo lygus (63:63), tačiau likus žaisti tris minutes Bogdanas Bogdanovičius įspūdingu tolimu metimu padidino serbų pranašumą iki keturių taškų - 69:65. Per likusį laiką argentiniečiai bandė gelbėtis pražangomis, tačiau tiksliai baudos metimus realizavę Serbijos krepšininkai išlaikė pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:71.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Bogdanas Bogdanovičius (8 atk. kam.), 15 - Nemanja Besovičius (7 atk. kam.), 14 - Marko Gujaničičius, 11 - Bogica Vujoševičius (6 rez. perd.).

Argentiniečių gretose išsiskyrė Marcos Delia (19 tšk. ir 10 atk. kam.), Juanas Giaveno (13 tšk.), Luciano Massarelli (12 tšk.), Patricio Garino (9 tšk.) bei Franco Giorgetti ir Pablo Perezas (po 8 tšk.).