bogdanovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bogdanovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bogdanovičius“.

Kinai nesukėlė problemų Serbijos rinktinei

Galingai susitikimą pradėjusi Serbijos rinktinė iškovojo triuškinančią pergalę draugiškame mače. Serbai rezultatu 87:64 (23:12, 20:16, 22:23, 22:13) susitvarkė su Kinijos krepšininkais. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Bogdanas Bogdanovičius, įmetęs 19 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. 13 taškų pridėjo Filipas Petruševas (8 atk. kam.), 11 – Vanja Marinkovičius. Kinijos rinktinėje išsiskyrė Zhao Rui su 13 taškų, 9 pelnė Hu Jinqiu.
2023-08-20

Spindėjusių europiečių dvikovoje – Bogdanovičiaus pergalė prieš Dončičių

NBA čempionate retą pergalę iškovojo Rytų konferencijos autsaideris Detroito „Pistons“ klubas (6/18), namų arenoje 131:125 po pratęsimo palaužęs Dalaso „Mavericks“ ekipą (10/11). Pratęsime ryškiausiai žibėjo Kilianas Hayseas, kuris papildomoje atkarpoje pelnė 8 iš 22 „Pistons“ taškų ir pataikė du svarbius tritaškius, nulėmusius nugalėtoją. Vis dėl to rezultatyviausi rungtynių žaidėjai buvo europiečiai.
2022-12-02

J. Šuklinui – vasaros universiados Kazanėje auksas ir 500 m distancijos finale

Rusijoje nesibaigiančioje vasaros universiados baidarių ir kanojų regatoje antrąjį aukso medalį iškovojo Londono olimpiados vicečempionas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Pirmadienio rytą pelnęs auksą savo mėgstamoje 200 m sprinto rungtyje, popietę Lietuvos kanojininkas aplenkė visus aštuonis varžovus bei pirmas finišavo 500 m distancijoje – 1 minutė 55,586 sekundės.
2013-07-15

Prieš Eurolygos rungtynes su CSKA ekipa „Partizan“ klubą išretino traumos

Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovas – „Partizan“ klubas prieš Eurolygos rungtynes su CSKA neteko dviejų pagrindinių gynėjų: Leo Westermanno ir Bogdano Bogdanovičiaus. Abu krepšininkai patyrė traumas. L. Westermannas Eurolygoje vidutiniškai rinko 9,8 taško ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo, B. Bogdanovičius – 8,3 taško ir 2,7 atšokusio kamuolio. Tačiau susilpnėjo ir CSKA klubas, kuris rungtynėse versis be komandos žvaigždės, vidurio puolėjo Nenado Krstičiaus.
2012-11-20

Po traumos sugrįžęs S. Jasaitis žaidė kukliai

Turkijos pirmenybių susitikime Ankaros „Turk Telekom“ (8 ir 12) klubas su Simu Jasaičiu 76:78 (15:16, 19:21, 23:16, 19:25) nusileido Stambulo „Fenebrahce Ulker“ (14 ir 6) krepšininkams. Lietuvis per 13 žaidimo minučių pelnė 2 taškus (0/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) ir prasižengė 3 sykius. Pralaimėjusiems Dariusas Washingtonas įmetė 16, o nugalėtojams  Bojanas Bogdanovičius surinko 22 taškus.
2012-03-04

Pratęsimą išplėšęs „Fenerbahce“ išsaugojo viltis prasibrauti į kitą etapą

Antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ iškovojo bei šansus patekti į Eurolygos ketvirtfinalį išsaugojo „Fenerbahce Ulker“ (2 ir 3) krepšininkai, po pratęsimo namuose 94:87 (21:26, 21:18, 13:24, 24:11, 15:8) palaužę Kazanės „Unics“ (3 ir 2) klubą. Likus 24 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Turkijos ekipa turėjo dviejų taškų deficitą (77:79), o svečiai paskutinės atakos metu nusprendė neprasižengti.
2012-02-23

Kroatijos rinktinės galutiniame dvyliktuke bus M. Popovičius

Kroatijos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Josipas Vrankovičius paskelbė 12 žaidėjų pavardes, kurie gins savo šalies garbę Europos čempionate Lietuvoje. Paskutinieji nacionalinės komandos stovyklą turėjo palikti Marco Caras ir Zoranas Vrkičius. Galutiniame dvyliktuke liko Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marko Popovičius ir buvęs žalgirietis Damiras Markota.
2011-08-28

Pasaulio jaunimo čempionato finale Lietuvos rinktinės laukia akistata su serbais

Antrąja pasaulio jaunimo (iki 19 metų) vaikinų krepšinio čempionato finalo dalyve tapo Serbijos rinktinė, kuri atkakliame ir dramatiškai susiklosčiusiame pusfinalio mače 76:71 (16:14, 12:18, 29:22, 19:17) įveikė Argentinos ekipą. Finale serbai susitiks su Lietuvos krepšininkais, kurie kiek anksčiau 85:68 įveikė Rusijos bendraamžius. Pastarieji su argentiniečiais kausis dėl bronzos apdovanojimų.
2011-07-09

Naudingiausias Eurolygos turo žaidėjas – K. Langfordas, penketuke – Kh. El–Aminas

Naudingiausiu Eurolygos dešimtojo turo krepšininku tapo Maskvos srities „Chimki“ gynėjas 27 metų 193 cm ūgio Keithas Langfordas. Amerikietis į Kauno „Žalgirio“ krepšį per 43 žaidimo minutes įmetė 35 taškus (7/15 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 9/15 baudos metimai), sugriebė 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykis suklydo, prasižengė kartą, gavo 2 blokus, išprovokavo 15 varžovų pražangų bei surinko 42 naudingumo balus.
2010-12-24

Serbų futbolo chuliganams mafijos baronai žadėjo 300 tūkst. eurų

Serbų žiniasklaida teigia, kad riaušes 2012 metų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynėse Genujoje tarp Italijos ir Serbijos prėjusią savaitę sukėlusiems serbų futbolo sirgaliams turėjo būti už tai sumokėta. Teigiama, kad už „darbą“ jiems buvo pažadėta apie 300 tūkst. eurų, rašo welt.de Serbų futbolo chuliganų veiksmai Genujoje, nutrauktos rungtynės ir susirėmimai su policija – užsakytas aktas, teigia serbų žiniasklaida. Už viso to slypi komercinis interesas – 300 tūkst. eurų.