0

Antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ iškovojo bei šansus patekti į Eurolygos ketvirtfinalį išsaugojo „Fenerbahce Ulker“ (2 ir 3) krepšininkai, po pratęsimo namuose 94:87 (21:26, 21:18, 13:24, 24:11, 15:8) palaužę Kazanės „Unics“ (3 ir 2) klubą.

Likus 24 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Turkijos ekipa turėjo dviejų taškų deficitą (77:79), o svečiai paskutinės atakos metu nusprendė neprasižengti. Paskutinę sekundę Roko Ukičiaus išmestas kamuolys iš vidutinio nuotolio skrodė tinklelį, tad komandoms teko žaisti rungtynių pratęsimą. Palūžę „Unics“ krepšininkai nesugebėjo atstatyti turėto pranašumo, priešingai, pralaimėję papildomą mačo dalį 8:15, iš „Ulker“ sporto arenos išvyko nuleistomis galvomis.

Nugalėtojams Bojanas Bogdanovičius pelnė 20 taškų, 18 surinko Roko Ukičius, Emiras Preldzičius įmetė 13, Gašperas Vidmaras 10, Marko Tomas - 9.

Svečių gretose nesustabdomai žaidė Lynnas Greeras, įmetęs 33 taškus (4/8 dvit., 4/5 trit., 13/14 baud., 43 naud. bal.), 17 pelnė Mike'as Wilkinsonas, 13 pridėjo Henry Domcercantas, po 6 Vladimiras Veremeenko ir Nathanas Jawai'us.