Tiraspolio „Šeriff“

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tiraspolio „Šeriff““. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tiraspolio „Šeriff““.

Pirmoji pergalė Europos lygoje: „Man Utd“ klubas svečiuose palaužė Tiraspolio futbolininkus

„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos E grupės rungtynėse svečiuose 2 – 0 nugalėjo Tiraspolio „Šeriff“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Jadonas Sancho 17-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.  Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Iyayi Believe Atiemwenas, kurio 23-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.