Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tamašauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tamašauskas“.

Pandemija atveria reanimacijų bėdas: Lietuvoje 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 nebuvo ventiliuoti nė paros

Covid-19 pandemijai į reanimacijos-intensyviosios terapijos skyrius (RITS) paguldžius daug daugiau sunkių pacientų specialistai teikia negailestingas įžvalgas. Kuo daugiau pacientų čia gydoma, tuo sudėtingiau užtikrinti kokybišką jų priežiūrą ir daugiau ligonių neišgyvena. Juo labiau didesnis mirštamumas fiksuotas tarp ventiliuojamų pacientų.

Lietuvos boksininkai liko per žingsnį nuo medalių

Lietuvos boksininkai dalyvavo jau 14 kartą surengtame pasaulio naftos šalių taurės bokso turnyre. Daugiau negu 4000 kilometrų nuo Lietuvos nutolusiame Rusijos Nižnevartovsko mieste kovojo šeši Eugenijaus Vaitkaus ir Vladimiro Bajevo treniruojamos Lietuvos komandos boksininkai. 2014 metų šio turnyro čempionas ir praėjusių metų prizininkas Tadas Tamašauskas svorio kategorijos iki 91 kg (12 dalyvių) pirmoje kovoje taškais 4:1 įveikė kazachą Rahmaną Aldjanovą.
2016-12-19

T. Tamašauskas tapo trečiuoju Europos Sąjungos šalių bokso čempionato prizininku

Bulgarijos sostinėje vykstančiame Europos Sąjungos šalių bokso čempionate mažiausiai bronzos medalį užsitikrino ir trečiasis lietuvis - Tadas Tamašauskas. Antradienį svorio kategorijos iki 91 kg (15 dalyvių) ketvirtfinalyje lietuvis 3:0 (29:27, 30:27, 30:27) nugalėjo prancūzą Dylaną Bregeoną ir pateko į pusfinalį.
2014-08-12

4 Lietuvos boksininkai – per žingsnį nuo Europos Sąjungos šalių pirmenybių Sofijoje bronzos

Bulgarijos sostinėje vykstančiame Europos Sąjungos šalių bokso čempionate visi keturi Lietuvos atstovai kovos savo svorių kategorijų ketvirtfinaliuose ir pergalės atveju užsitikrins mažiausiai bronzos medalius. Sekmadienį aštuntfinalyje Tadas Tamašauskas (svorio kategorija iki 91 kg, 15 dalyvių) 3:0 įveikė airį Gary'į Sweeney'į. Vilniečio varžovu antradienį ketvirtfinalyje bus prancūzas Dylanas Bregeonas, aštuntfinalyje 2:0 privertęs pasiduoti pirmenybių šeimininką Hyatą Rasimą.
2014-08-10

Lietuvos boksininkai Azerbaidžane laimėjo aukso ir sidabro medalius

Azerbaidžano sostinėje Baku pasibaigė 7-asis tarptautinis bokso turnyras „Great Silk Way “, kuriame Lietuvos rinktinė pelnė du apdovanojimus, teigiama pranešime spaudai. Svorio kategorijos iki 91 kg, finale Tadas Tamašauskas rezultatu 2:1 įveikė azerbaidžanietį Heydarą Heydarovą ir iškovojo čempiono titulą. Sidabro medalis atiteko Tomui Pivorunui (75 kg), kuris taškais 0:3 finale nusileido kitam Azerbaidžano mokyklos auklėtiniui Kamranui Sahsuvarliui.
2014-03-10

T. Pivorunas ir T. Tamašauskas – bokso turnyro Azerbaidžane pusfinalyje

Azerbaidžano sostinėje Baku tęsiasi 7-asis tarptautinis bokso turnyras „Great Silk Way “, kuriame du Lietuvos rinktinės nariai pateko į pusfinalį ir užsigarantavo mažiausiai bronzos medalius. Svorio kategorijoje iki 75 kilogramų, Tomas Pivorunas rezultatu 2:1, pranoko azerbaidžanietį Eldarą Guliyevą, o Tadas Tamašauskas (91 kg.) pelnė pergalę prieš Kazachstano bokso mokyklos auklėtinį Antoną Pinchuką šiam atsisakius kovoti.
2014-03-07

Boksininkas E. Stanionis pasaulio čempionate įveikė grėsmingą oponentą

Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Kazachstane ir toliau nesustabdomi Lietuvos rinktinės atletai.   Trečiadienį Kauno bokso mokyklos auklėtinis Eimantas Stanionis (69 kg, 55 dalyviai) taškais 3:0 laimėjo prieš kur kas didesnę patirtį ringe turintį trisdešimtmetį Robertą Biliką iš Čekijos. Trenerio Vido Bružo auklėtinis sekmadienį boksuosis su armėnu Aramu Amirkhanyanu, kuris analogišku rezultatu įveikė Artemą Masily iš Izraelio.
2013-10-16

Boksininkas T. Tamašauskas: bronza Universiadoje – svarbiausia mano pergalė karjeroje

Boksininkas Tadas Tamašauskas XXVII vasaros universiadoje Kazanėje (Rusija) iškovojęs bronzos medalį, neslepia, kad tai didžiausias pasiekimas jo karjeroje. Vilnietis svorio kategorijoje iki 91 kg. įveikė korėjietį Sinjo Kangui, italą Francesco Soggią ir tik po atkaklios kovos pusfinalyje, nusileido Europos ir Rusijos čempionatų nugalėtojui Evgenijui Tiščenko. Verta pažymėti, kad tai buvo jau antroji kovotojų akistata šiemet.
2013-07-18

Boksininkas T. Tamašauskas Universiadoje Kazanėje užsitikrino bronzos medalį

Pirmadienį Kazanėje (Rusija) vykstančiame XXVII-os vasaros universiados bokso varžybų ketvirtfinalyje Tadas Tamašauskas rezultatu 3:0 palaužė italą Francescko Soggią ir užsitikrino bronzos medalį. Dėl vietos finale, vilnietis antradienį pirštines surems su rusu Evgenijumi Tiščenko. Tai jau bus antroji judviejų akistata. Priminsime, kad šių metų Algirdo Šociko vardo tarptautinio bokso finale Tadas 10:12 nusileido savo oponentui. Prieš tai iš varžybų jau pasitraukė Ričardas Kuncaitis (69 kg.