Bulgarijos sostinėje vykstančiame Europos Sąjungos šalių bokso čempionate mažiausiai bronzos medalį užsitikrino ir trečiasis lietuvis - Tadas Tamašauskas.

Antradienį svorio kategorijos iki 91 kg (15 dalyvių) ketvirtfinalyje lietuvis 3:0 (29:27, 30:27, 30:27) nugalėjo prancūzą Dylaną Bregeoną ir pateko į pusfinalį. Penktadienį dėl vietos finale T.Tamašauskas kovos su gruzinu Levanu Guledaniu, kuris kitoje ketvirtfinalio dvikovoje 3:0 (29:26, 29:26, 28:27) įrodė savo pranašumą prieš slovaką Eriką Tlkanecą.

Kiek anksčiau pergales ketvirtfinaliuose iškovojo ir taip pat mažiausiai bronzos medalius užsitikrino Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 60 kg; 14 dalyvių) bei Eimantas Stanionis (svorio kategorija iki 69 kg; 16 dalyvių). Edgaras Skurdelis 3:0 (29:28, 30:27, 29:28) nugalėjo Franką Gruzarttą iš Ispanijos, o Eimantas Stanionis trečiajame raunde aiškia persvarą nugalėjo anglą Samą McNessą.

Šeštadienį savo svorio kategorijų pusfinaliuose E.Skurdelis boksuosis su airiu Davidu Oliveriu Joyce'u, kuris E.Stanionio varžovu bus Vasilijus Belousas iš Moldovos.

Taip pat į ketvirtfinalį patekęs Londono vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalininkas Evaldas Petrauskas (64 kg, 13 dalyvių) trečiadienį boksuosis su italu Vincenzo Mangiacapre'u.