swim open stockholm

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „swim open stockholm“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „swim open stockholm“.

Ketvirtas rezultatas leido Rūtai Meilutytei prasibrauti į finalą Švedijoje

Švedijos sostinėje Stokholme tęsiasi tarptautinės plaukimo varžybos „Swim Open Stockholm“, kuriose dalyvauja ir daugelis pajėgiausių Lietuvos sportininkų. Pirmadienį moterų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje ketvirtą vietą užėmė Rūta Meilutytė. Ji distanciją įveikė per 25.74 sek. ir pateko į A finalą.
2022-04-11

Dano Rapšio startas: aukso medalis, Lietuvos rekordas ir geriausias rezultatas pasaulyje

Danas Rapšys fantastiškai pasirodė tarptautinėse plaukimo varžybose „Swim Open Stockholm“ Švedijoje. 22-ejų panevėžietis iškovojo antrąjį aukso medalį, kurį laimėjo pasiekdamas naują Lietuvos rekordą ir geriausią sezono rezultatą pasaulyje. D. Rapšys 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finale nuotolį įveikė per minutę, 45,12 sekundės. Taip greitai šiame sezone pasaulyje nėra plaukęs niekas. Panevėžietis 0,23 sekundės pagerino paties sausį pasiektą Lietuvos rekordą.
2018-04-07

Danas Rapšys ir Giedrius Titenis Stokholme nuskynė po aukso medalį!

Stokholme vykstančiose „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose Lietuva iškovojo dar du aukso medalius. Maža to, buvo pagerintas ir šalies rekordas. Danas Rapšys 200 metrų laisvuoju stiliumi distancijos finale atplaukė per 1:47.10 min ir iškovojo pirmąją vietą. Lietuvis pirmavo visos distancijos metu, jam už nugaros liko ir antrąją vietą iškovojo Clemensas Rappas (1:47.70 min). Lietuvos plaukikas pagerino ir jam pačiam priklausiusį šalies rekordą, kuris anksčiau buvo 1:47.39 min.
2017-04-09

Kvepia fiasko: Rūta Meilutytė nepateko net į plaukimo krūtine finalą

Stokholme tęsiasi „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos, kuriose ir toliau nesiseka geriausiai šalies plaukikei Rūtai Meilutytei. Ji nepateko į 50 metrų krūtine finalą. Savo vietas finaluose jau užsitikrino Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius. Šeštadienį į du finalus Rūta Meilutytė nepateko, tačiau labai liūdėti nebuvo ko, plaukikė rungėsi ne savo mėgstamiausiose rungtyse, todėl visos viltys buvo dedamos į distancijas krūtine.
2017-04-09

Finalai Stokholme – Danas Rapšio triumfas ir vicečempionas Giedrius Titenis

Švedijoje vykstančiose „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose pirmąją dieną finaluose startavo trys lietuviai. Prizines vietas pavyko pasiekti čempionu tapusiam Danui Rapšiui ir antrąją vietą iškovojusiam Giedriui Titeniui. Pirmą kartą šį sezoną tarptautinėse varžybose startuojantis Giedrius Titenis 200 metrų krūtine finale nuotolį įveikė per 2:11,28 min ir iškovojo antrąją vietą.
2017-04-08

Giedrius Titenis 50 m krūtine rungtyje finišavo antras

Švedijos sostinėje pasibaigusiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose šeštadienį paskutinis iš lietuvių startavęs Giedrius Titenis užėmė antrą vietą 50 m krūtine rungties finale. Lietuvis nuotolį įveikė per 27,77 sekundės ir į priekį praleido tik šios rungties pasaulio vicečempioną Cameroną van der Burghą (27,08 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos. Rytinėse varžybose lietuvis buvo 0,18 sekundės greitesnis.
2016-04-02

Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas Švedijoje pateko į finalus

Švedijos sostinėje vykstančiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose sėkmingai atranką šeštadienį įveikė bei į savo rungčių finalus pateko Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas. Ketvirtadienį laimėjusi 50 m krūtine plaukimo finalą, Rūta Meilutytė šeštadienį atrankoje dvigubai ilgesnį nuotolį nuplaukė per 1 minutę 7,53 sekundės bei vėl aplenkė visas varžoves.