Stokholme vykstančiose „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose Lietuva iškovojo dar du aukso medalius. Maža to, buvo pagerintas ir šalies rekordas.

Danas Rapšys 200 metrų laisvuoju stiliumi distancijos finale atplaukė per 1:47.10 min ir iškovojo pirmąją vietą.

Lietuvis pirmavo visos distancijos metu, jam už nugaros liko ir antrąją vietą iškovojo Clemensas Rappas (1:47.70 min).

Lietuvos plaukikas pagerino ir jam pačiam priklausiusį šalies rekordą, kuris anksčiau buvo 1:47.39 min.).

Vos už keliolikos minučių vykusiame vyrų 100 metrų krūtine finale Giedrius Titenis distanciją įveikė per 1:00.15 min ir laimėjo pirmąją vietą.

Toje pačioje distancijoje plaukė ir kitas lietuvis Andrius Šidlauskas. Jam sekėsi prasčiau. Plaukikas finišavo per 1:01.03 min ir užėmė ketvirtąją vietą.

Atrankoje Danas Rapšys 200 metrų laisvuoju stiliumi atplaukė per 1:48,75 ir buvo greičiausias.

Danas Rapšys prieš keletą dienų triumfavo 200 metrų nugara finale. Lietuvis nuotolį įveikė per 1:57,08 min ir pasiekė geriausią sezono rezultatą.

Giedrius Titenis anksčiau vykusiame 200 metrų krūtine finale nuotolį įveikė per 2:11,28 min ir iškovojo antrąją vietą.

Už lietuvį tada greitesnis buvo tik švedas Erikas Perssonas, finišavęs per 2:07,85 min ir pasiekęs naują šalies rekordą.