speičys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „speičys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „speičys“.

Lietuviai nugalėjo 24 val. trukmės kalnų dviračių maratone Lenkijoje

Liepos 14-15 d. Lenkijos mieste Vieliževe (Wieliszew) vykusiose „24h Mazovia Marathon“ varžybose „Dviratų“ komandos nariai Saulius Speičys laimėjo 1 vietą, o komandos draugas Einoras Šulskus 2-rą vietą vyrų solo klasėje 30-40 m. amžiaus grupėje. Abu Lietuvos sportininkai nuvažiavo po 46 ratus, 560 km. S.Speičio laikas 23:44:32 val. Tik viena sekunde nuo jo atsiliko komandos draugas E. Šulskus per 23:44:33 val. Trečias liko Marek Stram su 44 ratais per 23:40:44 val.
2012-07-17

Lietuviai laimėjo prizines vietas 24 val. trukmės kalnų dviračių varžybose Latvijoje

Rugpjūčio 21-22 dienomis Latvijoje vykusiose tradicinėse „24h MTB“ varžybose „Dviratų“ komandos narys Einoras Šulskus užėmė pirmą vietą prestižinėje vyrų solo klasėje, po atkaklios dramatiškos kovos įveikęs Latvijos atstovą Vilnis Klinovičs, teigiama pranešime spaudai. Trečią vietą laimėjo vilnietis Saulius Speičys. Pirmą kartą dalyvaudami šių varžybų solo klasėje, Lietuvos dviratininkai įveikė labai patyrusius Latvijos sportininkus, dažnus tokių varžybų laimėtojus ir prizininkus.