Liepos 14-15 d. Lenkijos mieste Vieliževe (Wieliszew) vykusiose „24h Mazovia Marathon“ varžybose „Dviratų“ komandos nariai Saulius Speičys laimėjo 1 vietą, o komandos draugas Einoras Šulskus 2-rą vietą vyrų solo klasėje 30-40 m. amžiaus grupėje. Abu Lietuvos sportininkai nuvažiavo po 46 ratus, 560 km. S.Speičio laikas 23:44:32 val.

Tik viena sekunde nuo jo atsiliko komandos draugas E. Šulskus per 23:44:33 val. Trečias liko Marek Stram su 44 ratais per 23:40:44 val.

Bendroje įskaitoje tarp 93 vyrų solo klasės Lietuvos sportininkai užėmė atitinkamai 2 ir 3 vietas, dėl pirmos vietos nusileidę jaunam Lenkijos dviratininkui Michal Ficek, kuris per 23:20:11 val. nuvažiavo 47 ratus ir buvo absoliučiai nepralenkiamas.

Lietuvos dviratininkai nustebino patyrusius varžovus aukštu tempu ir atkaklia kova. Dėl įnirtingos konkurencijos visų grupių nugalėtojai per 24 val. važiavo beveik nesustodami, išsėdėję ant dviračio virš 23 val. Varžybų sąlygas apsunkino lietus, po kurio dalis trasos tapo sunkiai pravažiuojama.

Tai ne pirma „Dviratų“ komandos pergalė 24 val. maratonuose. 2011 m. Einoras Šulskus užėmė 1  vietą, Saulius Speičys 3 vietą vyrų solo klasėje „24 val. Latvijos kalnų maratone“.

Tradicinės „24h Mazovia Marathon“ vyksta kasmet ir sutraukia po kelis šimtus dviratininkų, kurie varžosi solo, dvejetų ir ketvertų klasėse. 24 val. trukmės kalnų dviračių maratonai yra populiarūs visame pasaulyje. Vyksta nacionaliniai turnyrai ir Pasaulio čempionatai, kuriuose kalnų dviratininkai pasitikrina ištvermės ir valios ribas, laimint stipriausiems.