Rugpjūčio 21-22 dienomis Latvijoje vykusiose tradicinėse „24h MTB“ varžybose „Dviratų“ komandos narys Einoras Šulskus užėmė pirmą vietą prestižinėje vyrų solo klasėje, po atkaklios dramatiškos kovos įveikęs Latvijos atstovą Vilnis Klinovičs, teigiama pranešime spaudai.

Trečią vietą laimėjo vilnietis Saulius Speičys. Pirmą kartą dalyvaudami šių varžybų solo klasėje, Lietuvos dviratininkai įveikė labai patyrusius Latvijos sportininkus, dažnus tokių varžybų laimėtojus ir prizininkus. Vyrų solo klasėje iš viso startavo 22 sportininkai.

Kasmetinėse varžybose dalyviai rungtyniauja sudėtingose kalnų dviračių trasoje Ogres zilie kalni, važiuodami visą parą 24 valandas. Laimi savo klasėje daugiausiai ratų greičiausiai nuvažiavę sportininkai.

Techniškai sudėtinga kalnuota trasa, dėl oro sąlygų dar pasunkėjusi, tapo meistriškumo, ištvermės ir valios išbandymu visiems varžybų dalyviams, 24 valandas dieną-naktį mynusiems ratus raižytoje vietovėje.

„Dviratų“ atstovas Einoras Šulskus įveikė 327,6 km per 20:11:55 val. nuvažiavęs 26 ratus ir aplenkęs savo varžovą 2,5 val. Trečios vietos laimėtojas Saulius Speičys nuvažiavo 302,4 km per 19:33:18 val. aplenkęs savo varžovą latvį Evarts Deniss 1,5 val ir dviem ratais.

„Dviratų“ komandos atstovui Einorui Šulskui tai jau antroji pergalė šiose 24 val. trukmės kalnų dviračių varžybose. 2010 m. su kolega Dainiumi Dičiūnu jie laimėjo 3 vietą vyrų porų klasėje.