slovėnijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „slovėnijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „slovėnijos rinktinė“.

Europos čempionato atrankoje pergales iškovojo Italijos ir Slovėnijos rinktinės

Europos čempionato atrankoje pergales įsirašė Italijos (2/0) ir Slovėnijos (2/0) rinktinės. Italai svečiuose 83:62 (17:15, 19:22, 28:9, 19:16) nugalėjo Vengrijos (0/1) krepšininkus. Šiose rungtynėse žaidė ir buvęs žalgirietis Achille Polonara, kuris per 17 minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet suklydo 1 sykį. Italai pabėgo į priekį, kai pelnė 14 taškų be atsako. Tai ir lėmė, kad jie pasiekė pergalę.
2024-02-25

Goranas Dragičius nusprendė baigti krepšininko karjerą

37 metų Slovėnijos krepšinio žvaigždė ir naudingiausias 2017 Europos krepšinio čempionato žaidėjas Goranas Dragičius pranešė baigiantis profesionalo karjerą. 191 cm ūgio gynėjas kitų metų rugpjūtį organizuoja atsisveikinimo mačą, kuriame dalyvaus daugybė krepšinio žvaigždžių. Domino Europos klubus NBA lygoje jis iš viso sužaidė 946 rungtynes bei rinkdavo 13,3 taško ir atlikdavo 4,7 rezultatyvaus perdavimo.
2023-12-30

Pasirengimo olimpinei atrankai cikle Lietuva dukart kovos su Slovėnija

Paaiškėjo, jog artėjančią vasarą Lietuvos rinktinė sužais dvejas draugiškas rungtynes prieš Slovėnijos krepšininkus. Abi komandos ruošis 2024 metų Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankos turnyrui, bet žais skirtingose grupėse ir keliai nesusikirs. Birželio 22 dieną draugiškas mačas vyks Kaune, o po trijų dienų abi rinktinės susitiks Liublianoje. Paskutinį kartą Slovėnija ir Lietuva tarpusavyje žaidė praėjusiame pasaulio čempionate ir tada mūsiškiai šventė pergalę.
2023-12-11

Italų pasipriešinimą paskutinę minutę suvaldžiusi Slovėnija pasaulio pirmenybes užbaigė pergale

2023 pasaulio krepšinio čempionato kovoje dėl 7-osios vietos šeštadienį susitiko NBA žvaigždės Luka Dončičiaus vedama Slovėnija ir pastarąsias dvi rungtynes nesėkmes patyrusi Italijos rinktinė. Po ilgosios pertraukos į priekį išsiveržę slovėnai sugebėjo suvaldyti varžovų pasipriešinimą paskutinėmis minutėmis ir 89:85 (15:18; 27:23; 28:19; 19:25) įveikė Italijos krepšininkus taip užsitikrindami 7-ąją vietą pasaulio pirmenybėse.
2023-09-09

Lemiama diena mūsų šaliai: lietuviai Pasaulio taurėje stos į brolišką kovą su latviais, o slovėnai sieks įveikti italus

FIBA pasaulio krepšinio čempionatas artėja prie pabaigos. Jau šį šeštadienį išvysime dvi lemiamas kovas – Slovėnija su Luka Dončičiumi priešakyje kovos dėl 7-8 vietos su italais, o mūsų šalies krepšininkų laukia broliška kova. Simboliška, kad rungtynėse dėl 5-6 vietos susitiksime su latviais. Paskutiniame mače savo rinktinę palaikykime kartu – rungtynes stebėkite per TV3, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje Go3. Rugsėjo 9-ąją (šeštadienį) stebėkite: 11.45 val.
2023-09-09

Maksvyčio motyvacinis kokteilis, nelogiški Dončičiaus metimai ir kas stabdys Žagarą?

Luka Dončičiaus tėvo žodžius Lietuvos rinktinės rūbinėje pakabinęs Kazys Maksvytis ir jo trenerių štabas rado būdų kaip pasibelsti į žaidėjų širdis rungtynėse su Slovėnija. Lietuva užtikrintai laimėjo, o pati NBA žvaigždė nors ir spinduliavo rungtynėse gera nuotaika, tačiau labiau žaidė dėl savo statistikos, nei komandos pergalės.
2023-09-08

Maksvytį užgavo Dončičiaus tėvo žodžiai: „Tai mums pridėjo papildomos motyvacijos“

Uraganinį puolimą pademonstravusi Lietuvos rinktinė pasaulio čempionate 100:84 pranoko slovėnus ir kovos dėl penktosios vietos. Lietuvių varžovais šeštadienį dabar bus latviai. Abi komandos mačą pradėjo solidžiu puolimu (12:10), bet lietuviai netrukus įjungė dar aukštesnę pavarą.
134 2023-09-07

Dončičiaus komanda – ant menčių: Lietuvos rinktinė nepaliko vilčių slovėnams ir tapo Latvijos varžove

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ketvirtadienį pasiekė jau šeštąją pergalę pasaulio čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 100:84 (33:21, 20:22, 22:20, 25:21) nepaliko vilčių Luka Dončičiaus atstovaujamai Slovėnijos rinktinei ir šeštadienį dėl penktosios vietos susigrums su kaimynais latviais. Lietuvos rinktinė pirmavo beveik 38 rungtynių minutes, o ketvirtojo kėlinio metu komandas skyrė rekordinė 23 taškų takoskyra.
2023-09-07

Lietuvos rinktinės kelyje – išsikvėpusi Slovėnija: ar uždengs Sedekerskis lietuvių skriaudiką Luka?

Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje skaudžiai kluptelėjusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiandien tęs kovą dėl aukščiausios galimos 5–os vietos. Mūsų kelyje – kelis kartus Lietuvą jau skaudžiai skriaudęs slovėnų vunderkindas Luka Dončičius, kurį stabdyti turėtų nuostabų čempionatą žaidžiantis Tadas Sedekerskis.
2023-09-07

Iš aikštės išvarytas Kanados krepšininkas laiko veltui neleido – koridoriuje demonstravo bokso sugebėjimus

Trečiadienį Kanada 100:89 įveikė Slovėniją ir pirmą kartą šalies istorijoje pateko į FIBA pasaulio taurės pusfinalį, o iš aikštės išvarytas Dillonas Brooksas prajuokino socialinius tinklus.  Jordi Fernandezo auklėtiniai dar kartą įrodė savo meistriškumą, nukovę Slovėniją ir Luka Dončičių, kuris ketvirtajame rungtynių ketvirtyje dėl antros techninės pražangos buvo pašalintas iš aikštės.