sirvydis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sirvydis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sirvydis“.

Buvęs „Grizzlies“ vadovas apie Sirvydžio atvykimą į NBA: „Tai turėtų būti pokštas“

Buvęs Memfio „Grizzlies“ komandos vadovas yra nustebintas Detroito „Pistons“ sutartimi su Deividu Sirvydžiu. „Tai turėti būti pokštas. Praėjusiais metais Lietuvos lygoje jis nusileido kitiems krepšininkams. Šiais metais Izraelio lygoje per dvejas rungtynes jis pelnė tik tašką“, – rašė Johnas Hollingeris. Tiesa, tašką jis pelnė ne Izraelio lygoje, o Čempionų lygoje.
2020-12-02

Sirvydis išvyko į Detroitą ir karjerą turėtų pratęsti NBA

Deividas Sirvydis netrukus gali tęsti karjerą už Atlanto. Izraelio žiniasklaida praneša, kad krepšininkas nebus registruotas artimiausioms šalies lygos rungtynėms, nes išvyko į Detroitą. Jis priklauso „Pistons“ komandai, kuri praėjusio naujokų biržoje 37 šaukimu pasikvietė puolėją. Krepšininkas po to žaidė Vasaros lygoje, tačiau „Pistons“ tada nusprendė į pagrindinę sudėtį jo nepasikviesti.
2020-11-16

Sirvydis vedė klubą į Supertaurės finalą

Deividas Sirvydis sužaidė vienas geriausių savo rungtynių Izraelyje ir svariai prisidėjo prie komandos patekimo į Supertaurės finalą. Lietuvio atstovaujama Jeruzalės „Hapoel“ ekipa 93:80 (19:22, 25:14, 28:16, 21:28) įveikė Eilato „Hapoel“ klubą. Tai buvo paskutinis mačas prieš šalies sporto rungtynių sustabdymą dėl koronaviruso. Sporto dvikovos Izraelyje nebevyks nuo penktadienio. D.Sirvydis per 30 minučių įmetė 15 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.
2020-09-25

Sirvydis svariai prisidėjo prie „Hapoel“ pergalės

Deividas Sirvydis buvo rezultatyvus ir su Jeruzalės „Hapoel“ komanda iškovojo pergalę pasirengimo cikle, kuri 93:81 įveikė Tel Avivo „Hapoel“ klubą. Lietuvis žaidė 19 minučių, įmetė 14 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 16 naudingumo balų.
2020-09-11

Daug žaidęs Sirvydis aikštėje neišsiskyrė

Deividas Sirvydis gavo daug žaidimo minučių ir su Jeruzalės „Hapoel“ komanda šventė triuškinamą pergalę. Lietuvio klubas namuose 102:67 nepaliko vilčių Holono „U-NET“ ekipai. D.Sirvydis per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 2, perėmė 1 kamuolį, dukart prasižengė ir išprovokavo pražangą.
2020-07-12

Sirvydis prametė visus tritaškius, bet jo komanda laimėjo

Deividas Sirvydis svariai prisidėjo prie Jeruzalės „Hapoel“ komandos pergalės Izraelio lygoje. Lietuvio klubas 93:81 įveikė Holono UNET krepšininkus. D.Sirvydis per 15 minučių pelnė 9 taškus (4/4 dvit., 0/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo pražangą ir kartą pats prasižengė. „Hapoel“ ekipai Nimrodas Levi ir Suleimanas Braimoh įmetė po 15 taškų, o pralaimėjusiems Jermaine‘as Love‘as surinko 31 tašką.
2020-07-03

Sirvydis Izraelio grandų akistatoje liko ant suoliuko

Pralaimėjimą Izraelio lygos rungtynėse patyrė Deivido Sirvydžio atstovaujama Jeruzalės „Hapoel“ komanda, kuri 80:86 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui. Lietuvis aikštėje nepasirodė. „Hapoel“ trečiajame kėlinyje vienu metu pirmavo 12 taškų persvara, bet paskutines kelias rungtynių minutes geriau sužaidė Tel Avivo klubas.
2020-06-30

„Hapoel“ šventė pergalę, bet Sirvydis žaidė „į minusą“

Deividas Sirvydis antrose Izraelio lygos atnaujinimo rungtynėse buvo minusinis, tačiau Jeruzalės „Hapoel“ komanda šventė pergalę. Lietuvio klubas 93:86 įveikė Rišono „Maccabi“ ekipą. D.Sirvydis per 8 minutes prametė dvitaškį, prametė du tritaškius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.
2020-06-24

Sirvydis žaidė kukliai, bet „Hapoel“ pergalingai pradėjo Izraelio lygos atnaujinimą

Deividas Sirvydis su Jeruzalės „Hapoel“ komanda pergalingai pradėjo Izraelio čempionato atnaujinimą. Lietuvio klubas namuose 84:78 (25:22, 15:16, 23:14, 21:26) įveikė Rišono „Maccabi“ klubą. D.Sirvydis per 20 minučių pelnė 4 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Krepšininkas pataikė 1 baudą iš 2, 1 tritaškį iš 3 ir prametė abu dvitaškius.
2020-06-22

Sirvydis sėkmingai debiutavo „Hapoel“ klube

Deividas Sirvydis sėkmingai debiutavo Jeruzalės „Hapoel“ komandoje, su kuria šventė pergalę draugiškose rungtynėse. Lietuvis žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 11 taškų, jis pataikė vienintelį mestą dvitaškį, 3 tritaškius iš 4 ir prametė baudos metimą. Krepšininkas dar atkovojo keturis kamuolius. Jis pirmoje mačo pusėje per devynias minutes surinko aštuonis taškus. „Hapoel“ komanda rezultatu 96:87 įveikė „Galil Gilboa Hapoel“ klubą. Izraelio čempionatas bus pratęstas birželio 21 dieną.