simas buterlevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simas buterlevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simas buterlevičius“.

Projekte „Salsamanai“ – visus nustebinęs aistringas bučinys: „Aš vis dar tuo netikiu“

Atmosfera TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ vis labiau kaista. Ne tik dėl kas kartą sudėtingėjančių repeticijų ir noro pasirodyti kuo geriau – toks pats karštis jaučiamas ir tarp projekto porų. Vienos jų susiduria su nemaloniais nesutarimais, kitos – vieni kitus atranda kitoje šviesoje.
2024-04-12

Prieš kovą šokių aikštelėje – kitokia Simo Buterlevičiaus ir Tado Gryn akistata

Išvydę Tadą Gryn, visuomet prisimename daugybę jo sukurtų vaidmenų. O pamatę Simą Buterlevičių – krepšinyje išplėštas pergales. Nuo šio sekmadienio, kai prasidės ilgai lauktas šokių ir pažinimo projektas „Salsamanai“, šiuos du vyrus pamatysime ir dar viename, netikėtame amplua – kaip salsos šokėjus. O iki tol jų laukia ir dar viena sunki užduotis – šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“. Tadas šį vakarą stos į Manto Katlerio, o Simas – į Vytauto Mikaičio pusę.
2024-03-02

Simas Buterlevičius krepšinio kamuolį iškeitė į šokių batelius: „Šis projektas pakeitė gyvenimą“

Kai praėjusiais metais visa Lietuva stebėjo „Tangomanus“, daugelį labiausiai nustebino reperis Ironvytas. Žinomas vyras įrodė, kad jei tik yra noro, šokti aistringojo tango netrukdo net ir tvirčiausi raumenys. Šiemet, unikaliam TV3 šokių ir pažinimo projektui „Salsamanai“ nusikėlus į kontrastų kupiną Kubą, tokį pat iššūkį išbandyti save ne sporto, o šokių aikštelėje, sau metė jau kitas garsus vyras, aukštaūgis Simas Buterlevičius.
2024-02-23

Byra buvusio krepšininko Simo Buterlevičiaus ir jo žmonos Gretos santuoka: „Tokios situacijos neatsitinka be priežasties“

Byra buvusio krepšininko Simo Buterlevičiaus (34 m.) ir jo žmonos Gretos Buterlevičienės (32 m.) santuoka. Kaip skelbia „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“, skyrybų iniciatorius – karjerą baigęs „Ryto“ žaidėjas S. Buterlevičius, kuris sužinojęs „tam tikrus faktus“ jau nebeturėjo kur trauktis. „Kol kas stengiuosi viską išspręsti taikiai. Tokios situacijos neatsitinka be priežasties. Dokumentai jau paruošti, teismą jie turėtų pasiekti netrukus. Matyt, be teismų situacijos neišspręsime.
2023-08-22

Aukcione Ukrainai – „Ryto“ čempionų žiedas

Buvęs Vilniaus „Ryto“ žaidėjas Simas Buterlevičius skelbia aukcioną, kuriame galima įsigyti 2009–2010 m. sezone iškovotą vardinį Lietuvos čempionų žiedą.  Už šį žiedą surinktus pinigus karjerą baigęs krepšininkas paaukos „Blue/Yellow“ organizacijai.   „Pamenu, kad prieš metus „Ryto“ klubas darė panašų aukcioną, todėl kiekvienas iš mūsų turime ir toliau kuo įmanoma padėti Ukrainai, – dėstė 34-erių vilnietis.
2023-06-28

Vienas „Skycop“ lyderių Prienus iškeitė į Rusiją

Prienų „Skycop“ ekipa atsisveikina su vienu iš savo lyderių. Komandą palieką į Rusiją rungtyniauti išvykstantis amerikietis Michaelas Bruesewitzas. Penktą pagal naudingumą „Betsafe–LKL“ čempionato krepšininką, pagal kontrakte numatytas sąlygas, išpirko VTB Vieningoje lygoje dalyvaujanti Krasnojarsko „Enisey“ ekipa. Šiame LKL sezone M. Bruesewitzas buvo „Skycop“ lyderis – puolėjas per rungtynes vidutiniškai pelnė po 12,4 taško (61 proc. dvit., 48 proc. trit.
2019-01-13

LKL apžvalga. Diržą pasiveržusi „Juventus“ suvokia iššūkius, bet jų nebijo

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas prasidės jau rugsėjo 22-ąją ir jis žada milžinišką intrigą – nors Kauno „Žalgiris“ ir toliau išlieka aiškiu favoritu triumfuoti pirmenybėse, jį vytis bando sustiprėjęs ir kryptį atradęs Vilniaus „Rytas“, o likusios ekipos žada aršią kovą dėl patekimo tarp keturių geriausių. Vangiai prasidėjęs LKL tarpsezonis taip įsisiūbavo, kad prognozuoti ekipų išsidėstymą – itin sudėtinga.
2018-09-15

Utenos „Juventus“ pratęsė sutartį su amerikiečiu, klubą palieka trys žaidėjai

Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe ir pratęsė sutartį su Kenny Gainesu dar vienam sezonui. Į komandą įsiliejusį ir vienu lyderių tapusį legionierių pavasario pradžioje sustabdė sunki Achilo sausgyslės trauma, dėl kurios jam teko baigti sezoną anksčiau laiko.
2018-05-31

Žydrūnas Urbonas pamuštiems savo piratams „statys“ lašelines

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) toliau pilasi Žydrūno Urbono perlai. Šįkart bene šešiais žaidėjais vertęsis vyriausiasis Utenos „Juventus“ treneris pamuštiems savo piratams žada „statyti“ lašelines. Sekmadienį „Juventus“ LKL rungtynėse namie 82:93 nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“. „Sakyčiau, dar gerai sužaidėme. Galėjome nulūžti iki minus 25. Tikrai. Tiesiog neturėjome energijos rungtyniauti dėl pergalės.
2018-04-15

Legionierių kelias į NBA – pro LKL duris

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius savo gyvenimo momentus. Šį kartą – straipsnis apie krepšininkus, kurie prieš debiutuodami NBA yra žaidę stipriausioje Lietuvos lygoje. Įprasta praktika, kad prieš sudarydami NBA sutartis lietuviai spėja žaisti LKL, tačiau pakankamai retas įvykis, jog Lietuvoje žaidę užsieniečiai vėliau debiutuotų stipriausioje pasaulio lygoje. Tokių legionierių LKL istorijoje yra buvę devyni.
2018-04-05
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų