šilutei

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šilutei“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šilutei“.

„Žalgiris“ netikėtai nusileido „Šilutei“

Trečiadienį buvo sužaisti trys LFF taurės turnyro ketvirtfinalio susitikimai – visi jie baigėsi savotiškai netikėtai. Vienintelis pirmosios lygos atstovas Tauragės „Tauras“ savo aikštėje 2:0 (0:0) įveikė „A lygos“ lyderį Panevėžio „Ekraną“, Marijampolės „Sūduva“ nebūdingu futbolui rezultatu 7:2 (4:0) paniekino Šiaulių „Šiaulius“, o Vilniaus „Žalgiris“ po 11 metrų baudinių serijos 2:5 nusileido Šilutės „Šilutei“ ir pasitraukė iš LFF taurės turnyro.
2008-10-02

Pirmoji „Žalgirio“ futbolininkų pergalė

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šių metų Lietuvos A lygos pirmenybėse iškovojo pirmąją pergalę, šiandien 6-ojo turo rungtynes išvykoje 2:0 (0:0) laimėję prieš „Šilutės“ komandą. Įvarčius pelnė Georgijus Kalaidžijevas (66 min.) ir Audrius Veikutis (86 min.
2008-05-04

Futbolo treneris iš Bulgarijos – vėl Lietuvoje

Į Lietuvą grįžo futbolo treneris iš Bulgarijos Angelas Červenkovas. Jis papildė „Šilutės“ komandos trenerių štabą. „Šilutei“ atstovauja „Kauno“ klubui priklausantys futbolininkai, o pamario ekipos oficialioje paraiškoje A lygos pirmenybėms kaip vyriausiasis treneris įvardytas Eugenijus Riabovas. Praėjusių metų balandžio pabaigoje A. Červenkovas tapo „Kauno“ vyriausiuoju treneriu ir su šiuo klubu birželio pabaigoje spėjo iškovoti šalies Supertaurę.