Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šių metų Lietuvos A lygos pirmenybėse iškovojo pirmąją pergalę, šiandien 6-ojo turo rungtynes išvykoje 2:0 (0:0) laimėję prieš „Šilutės“ komandą.

Įvarčius pelnė Georgijus Kalaidžijevas (66 min.) ir Audrius Veikutis (86 min. iš 11 m baudinio).

„Žalgirio“ sudėtis (4-4-2): Marius Rapalis - Aleksejus Dubyna, Igoris Steško, Audrius Veikutis, Ramūnas Radavičius - Julianas Bursukas, Rolandas Džiaukštas, Arvydas Veikutis (Marius Dovydėnas, 80), Andrius Puotkalis (Georgijus Kalaidžijevas, 46)- Nerijus Vasiliauskas (Egidijus Vaitkūnas, 88), Nikolajus Misiukas.

Įspėtas Audrius Veikutis.

Mačui vadovavo arbitras iš Kauno Saulius Dirda.

Po 6 turų žalgiriečiai turi 8 taškus. Po šio turo tik „Žalgiris“ šalies pirmenybėse nėra patyręs pralaimėjimo kartėlio.

Žalgiriečių vyriausiasis treneris Viačeslavas Mogilnas džiaugėsi nutraukta penkerių lygiųjų serija ir iškovota pirmąją pergale čempionate.

„Žalgiris“ nuo pirmųjų minučių turėjo persvarą, bet pirmajame kėlinyje neišnaudojo kelių puikių progų. „Šilutės“ futbolininkai gynėsi vos ne visa komanda.

Svečiai į priekį išsiveržė 66-ą minutę. Įvartį įmušė G.Kalaidžijevas, kai iš aikštės gilumos gavęs perdavimą perkėlė kamuolį per kiek neryžtingai sužaidusį „Šilutės“ vartininką Mindaugą Malinauską. Tai pirmasis legionieriaus iš Bulgarijos įvartis Lietuvos pirmenybėse.

86-ą minutę iš 11 metrų baudinio Audrius Veikutis padidino rezultatą. Baudinys skirtas už M.Malinausko pražangą baudos aikštelėje prieš žalgiriečių puolėją N. Misiuką.

„Šilutei“ atstovauja „Kaunui“ priklausantys futbolininkai. Jie treniruojasi Kaune, o į Šilutę vyksta tik rungtynėms. Šįryt nuvykę 200 kilometrų nuo Vilniaus žalgiriečiai sustojo išgerti kavos ir kavinėje tradiciškai sutiko „Šilutės“ žaidėjus. Taip nutinka ne pirmi metai. Patys „Šilutei“ atstovaujantys „Kauno“ futbolininkai sako, kad jiems visas čempionato rungtynes tenka žaisti išvykose.