sharrodas fordas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sharrodas fordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sharrodas fordas“.

FIBA Europos taurę laimėjo Italijos klubas

FIBA Europos taurę iškovojo Bolonijos „Virtus“ krepšininkai, turnyro finale savo žiūrovų akivaizdoje 77:75 (21:19, 24:20, 19:18, 13:18) palaužę Šolė „Cholet Basket“ komandą.
2009-04-27

Prie įspūdingos „Montepaschi“ pergalės K. Lavrinovičius prisidėjo 20 taškų

Tryliktąją pergalę iš eilės Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turintis pirmenybių lyderis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris namuose 107:81 (26:16, 27:19, 27:16, 27:30) sutriuškino Bolonijos „La Fortezza“ ekipą. 23 minutes aikštelėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 20 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 3/3, baudos 1/2) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį bei išprovokavo 2 varžovų pražangas.
2009-01-05

17-a R. Šiškausko taškų padėjo CSKA įveikti „Virtus“ ekipą

Eurolygos čempionės titulą ginsianti Maskvos CSKA ekipa tęsia pasirengimą naujam sezonui. Ramūno Šiškausko vedama rusų ekipa 73:58 (19:6, 20:16, 10:25, 25:11) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ komandą, kuri pirmą kartą žaidė naujoje „Futurshow Station“ arenoje. Rezultatyviausias CSKA komandoje buvo Erazemas Lorbekas, pelnęs 20 taškų. Antras pagal rezultatyvumą buvo lietuvis R.Šiškauskas, surinkęs 17 taškų.
2008-09-16

M. Katelyno ekipa prasibrovė į Italijos krepšinio lygos pusfinalį

Penktosiose Italijos vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio rungtynes Milano „Armani Jeans" komanda su Mindaugu Katelynu sekmadienį svečiuose 78:61 (19:16, 27:20, 14:15, 18:10) nugalėjo Montegranaro „Premiata" krepšininkus, laimėjo seriją iki trijų pergalių (3:2) bei pateko į pusfinalį. Lemiamose rungtynėse Lietuvos krepšininkas nežaidė, nors buvo registruotas mačui. 27 taškus sekmadienį nugalėtojams pelnė Danilo Gallinari, 12 - Dušanas Vukčevičius, 11 - Travisas Watsonas.
2008-05-19

Netikėta M. Katelyno ekipos nesėkmė Italijoje

Ketvirtąsias Italijos vyrų krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes Milano „Armani Jeans" komanda su Mindaugu Katelynu penktadienį namuose 83:86 (17:16, 22:22, 21:28, 23:20) pralaimėjo Montegranaro „Premiata" krepšininkams ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2:2. Lietuvis per 2 žaidimo minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo vieną kamuolį bei dukart prasižengė. 23 taškus aikštelės šeimininkams pelnė Danilo Gallinari, 18 - Dušanas Vukčevičius.
2008-05-17

Antras iš eilės Sienos „Montepaschi" pralaimėjimas

Antrąją nesėkmę iš eilės po aštuoniolikos pergalių Italijos krepšinio pirmenybių starte patyrė aštuoniolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" klubas, sekmadienį XX turo susitikimą svečiuose po pratęsimo 84:89 (17:19, 20:21, 21:17, 11:12; pratęsimas - 15:20) pralaimėjęs į antrąją vietą pakilusiai Montegranaro "Premiata" (13 pergalių ir 7 pralaimėjimai) ekipai.
2008-01-21

Pavelo Čukino klubas nugalėjo Vokietijos krepšinio lygos lyderį

23-ą pergalę Vokietijos krepšinio lygos XXXI turo susitikime iškovojo antrąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti Pavelo Čukino Liudvigsburgo "EnBW" ekipa, sekmadienį namuose 84:62 (16:16, 22:19, 15:13, 31:14) nugalėjęs pirmenybių lyderį Berlyno "Alba" (25 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubą.Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik tašku dagiau įmetusiam Micheliui Ferreirai do Nascimento.
2007-04-16

Vokietijos krepšinio žvaigždžių mače dalyvavo ir P. Čukinas

Vokietijos vyrų krepšinio lygos žvaigždžių mače šeštadienį Pietų rinktinė, kurios gretose žaidė Liudvigsburgo "EnBW" klubui atstovaujantis Pavelas Čukinas, 98:112 (27:28, 30:34, 18:24, 33:26) pralaimėjo Šiaurės ekipai. Lietuvos krepšininkas per nepilnas 10 minučių (9:51) pelnė 3 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/3, baudos 1/2) taškus, po krepšiu atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo bei kartą prasižengė. Pietiečių gretose sėkmingiausiai žaidė Stefano Garris (21 tšk.