23-ą pergalę Vokietijos krepšinio lygos XXXI turo susitikime iškovojo antrąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti Pavelo Čukino Liudvigsburgo "EnBW" ekipa, sekmadienį namuose 84:62 (16:16, 22:19, 15:13, 31:14) nugalėjęs pirmenybių lyderį Berlyno "Alba" (25 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik tašku dagiau įmetusiam Micheliui Ferreirai do Nascimento.

Per 24 su puse minutės P. Čukinas prametė abu tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6. Be to jis po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį.

"Alba" ekipoje išsiskyrė Sharrodas Fordas (22 tšk.) ir Chrisas Owensas (14 taškų).

Penktą vietą užimanti Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno "Eisbaren" (20/11) komanda su dviem lietuviais sekmadienį svečiuose 84:74 (19:19, 22:16, 16:21, 27:18) nugalėjo Ulmo "ratiopharm" (10 vieta - 15/16) penketuką.

Žygimantas Jonušas per 19 su puse minutės pelnė 5 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir blokavo varžovo metimą. Jis pataikė po vieną mestą tritaškį bei dvitaškį.

Vis pusantros minutės aikštėje praleidęs Vytas Danelius prametė tritaškį ir sugriebė 1 kamuolį.

Šeštąją vietą Vokietijos čempionate užima Martyno Mažeikos Bonos "Telekom Baskets" (19/12) krepšininkai, o Oldenburgo "EWE Baskets" (16/14) ekipa su Sauliumi Kuzminsku - devinta.