FIBA Europos taurę iškovojo Bolonijos „Virtus“ krepšininkai, turnyro finale savo žiūrovų akivaizdoje 77:75 (21:19, 24:20, 19:18, 13:18) palaužę Šolė „Cholet Basket“ komandą.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti šešias minutes italai turėjo užtikrintą trylikos taškų persvarą (74:61), tačiau varžovai iš Prancūzijos ėmė artėti ir baigiantis ketvirtajam kėliniui sumažino atsilikimą iki minimumo - 75:76.

„Virtus“ legionierius Keithas Langfordas pataikė tik vieną baudą iš dviejų (77:75) ir „Cholet Basket“ krepšininkams paliko galimybę išlyginti arba persverti rezultatą, tačiau lemiamas Nando De Colo tolimas metimas skriejo pro šalį ir Bolonijos klubas tapo FIBA Europos taurės turnyro nugalėtoju.

„Virtus“: Keithas Langfordas 21, Earlas Boykinsas 18, Sharrodas Fordas 12 (12 atk. kam.).

„Cholet Basket“: Nando De Colo 24, Claude'as Marquisas 17 (10 atk. kam.), Randalas Falkeris 13 (11 atk. kam.).