Antrąją nesėkmę iš eilės po aštuoniolikos pergalių Italijos krepšinio pirmenybių starte patyrė aštuoniolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos "Montepaschi" klubas, sekmadienį XX turo susitikimą svečiuose po pratęsimo 84:89 (17:19, 20:21, 21:17, 11:12; pratęsimas - 15:20) pralaimėjęs į antrąją vietą pakilusiai Montegranaro "Premiata" (13 pergalių ir 7 pralaimėjimai) ekipai.

Po traumos atsigaunantis K. Lavrinovičius į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 11 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį. Per 15 minučių puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 6 ir abu baudų metimus.

Rezultatyviau už lietuvį svečių gretose žaidė Romainas Sato (12 tšk.), Terrellas McIntyre`as (16 tšk.), Benjaminas Eze (14 tšk.) ir Vlado Ilievskis (12 tšk.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Sharrodas Fordas (26 tšk.), Jobey Thomas (18 tšk.) ir Luca Vitalis (12 taškų).

Kitų XX turo susitikimų rezultatai:

Varezės "Cimberio"         -  Trevizo "Benetton"            76:66
Teramo "Sviglia Wear"      -  Milano "Armani Jeans"         92:74                             Mindaugas Katelynas ; 6 tšk.
Mindaugas Žukauskas  3 tšk.

Italijos krepšinio pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Sienos "Montepaschi"          20 19  1  1796:1417  38
2. Montegranaro "Premiata"       20 13  7  1667:1567  26
3. Romos "Lottomatica"           20 13  7  1601:1465  26
4. Avelino "Air"                 20 13  7  1717:1581  26
5. Kapo d`Orlando "Pierrel"      20 12  8  1776:1581  24
6. Bjelos "Angelico"             20 12  8  1604:1654  24
7. Pezaro "Scavolini Spar"       20 11  9  1589:1623  22
8. Kantu "Tisettanta"            20 10 10  1616:1657  20