scottas niedermayeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „scottas niedermayeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „scottas niedermayeris“.

NHL žvaigždžių mačą laimėjo Rytai

Sekmadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) tradicinį "Visų žvaigždžių" (All-Star) mačą laimėjo Rytų konferencijos rinktinė, 8:7 (5:1, 0:2, 3:4) įveikusi Vakarų komandą.Pergalingą įvartį nugalėtojams, likus žaisti 20 sekundžių, pelnė Marcas Savard`as.Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Rytų ekipos ledo ritulininkas Ericas Staalas - du įvarčiai bei vienas rezultatyvus perdavimas.
2008-01-28

Naujas NHL čempionas - Anahaimo "Ducks"

Pirmą kartą per 14 metų klubo istoriją Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurę iškovojo Anahaimo "Ducks" ledo ritulininkai, trečiadienį penktosiose finalo rungtynėse namuose 6:2 (2:0, 2:2, 2:0) sutriuškinę Otavos "Senators" komandą bei laimėję seriją 4:1.Pirmuosius du finalo mačus savo arenoje "Ducks" laimėjo 3:2 ir 1:0. Vėliau svečiuose buvo patirta nesėkmė 3:5 bei iškovota pergalė 3:2 ketvirtame susitikime.
2007-06-07

Anahaimo ledo ritulininkai vėl pirmauja NHL Vakarų konferencijos finalo serijoje

Sekmadienį šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Anahaimo "Ducks" klubas svečiuose per pratęsimą 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) įveikė Detroito "Red Wings" komandą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. "Red Wings" ledo ritulininkai laimėjo pirmąsias (2:1 - namuose) ir trečiąsias (5:0 - svečiuose) serijos rungtynes, o "Ducks" ekipa stipresnė buvo antrajame (4:3 po pratęsimo - išvykoje)...
2007-05-21

"Ducks" išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo serijos rezultatą

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Anahaimo "Ducks" klubas sekmadienį svečiuose per pratęsimą 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) įveikė Detroito "Red Wings" komandą ir išlygino serijos keturių pergalių rezultatą 1:1.Pergalingą įvartį 15-ąją pirmojo pratęsimo minutę įmušė Scottas Niedermayeris. Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Robas Niedermayeris, Andy McDonaldas ir Travis Moenas.
2007-05-14

"Ducks" iškopė į NHL finalą

Pirmuoju Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalininku tapo Anahaimo "Ducks" klubas.Ketvirtadienį penktosiose pusfinalio rungtynėse "Ducks" ledo ritulininkai namuose antrajame pratęsime 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Vankuverio "Canucks" komandą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:1.Pergalingą įvartį penktąją antrojo pratęsimo minutę įmušė Scottas Niedermayeris (84:30).Pirmąjį įvartį į svečių vartus įmušė Samuelis Pahlss...
2007-05-04

Tryliktoji absoliutaus NHL pirmenybių lyderio nesėkmė

Tryliktą pralaimėjimą 41-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupio ir absoliutus čempionato lyderis Anahaimo "Ducks" (62 tšk.) klubas. Jis sekmadienį išvykoje 3:4 (1:0, 1:3, 1:1) turėjęs pripažinti dvidešimtą pergalę iškovojusių Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderių Minesotos "Wild" (42 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.
2007-01-01

Prasidėjo NHL reguliarusis sezonas

Trečiadienį trejomis rungtynėmis prasidėjo reguliarusis Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) sezonas. Čempionų titulą ginantis Nju Džersio "Devils" klubas pirmąjį susitikimą svečiuose po pratęsimo baigė lygiosiomis 3:3 (0:0, 2:2, 1:1, 0:0) su Bostono "Bruins" ekipa.
2003-10-09

Nju Džersio "Devils" ledo ritulininkai - Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos finale

Trečią kartą per ketverius pastaruosius metus Nju Džersio "Devils" klubas iškopė į Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos finalą.