Pirmuoju Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalininku tapo Anahaimo "Ducks" klubas.

Ketvirtadienį penktosiose pusfinalio rungtynėse "Ducks" ledo ritulininkai namuose antrajame pratęsime 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Vankuverio "Canucks" komandą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:1.

Pergalingą įvartį penktąją antrojo pratęsimo minutę įmušė Scottas Niedermayeris (84:30).

Pirmąjį įvartį į svečių vartus įmušė Samuelis Pahlssonas (20:14), o svečiai rezultatą išlyginę buvo trečiojo kėlinio viduryje po tikslaus Alexo Burrowso (51:03) smūgio.

"Ducks" komandos varžovas Vakarų konferencijos finale paaiškės Detroito "Red Wings" ir San Chosė "Sharks" klubų pusfinalio serijoje, kurioje rezultatas kol kas lygus - 2:2.

Praėjusiais metais Stenlio taurės Vakarų konferencijos finale Anahaimo ledo ritulininkai nusileido Edmontono "Oilers" ekipai.