Sekmadienį šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Anahaimo "Ducks" klubas svečiuose per pratęsimą 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) įveikė Detroito "Red Wings" komandą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2.

"Red Wings" ledo ritulininkai laimėjo pirmąsias (2:1 - namuose) ir trečiąsias (5:0 - svečiuose) serijos rungtynes, o "Ducks" ekipa stipresnė buvo antrajame (4:3 po pratęsimo - išvykoje) ir ketvirtajame (5:3 - namuose) susitikime.

Šeimininkai pirmavo po Andreaso Liljos (26:13) įvarčio, tačiau paskutinę trečiojo kėlinio minutę Scottas Niedermayeris (59:12) rezultatą išlygino, o dvyliktąją pratęsimo minutę Teemu Selanne (71:57) įmušė pergalingą įvartį.

Šeštąsias Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos antradienį žais Anahaime. Šio mačo nugalėtojas Stenlio taurės turnyro finale susitiks su Otavos "Senators" klubu, kuris Rytų konferencijos finalo serijoje 4:2 įveikė Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" ekipą.