scottas gomezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „scottas gomezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „scottas gomezas“.

Dainiaus Zubraus klubas baigė kovą dėl Stenlio taurės

Penktadienį penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas namuose 3:5 (1:3, 2:1, 0:1) nusileido Niujorko "Rangers" ekipai ir, pralaimėjęs seriją iki keturių pergalių 1:4, baigė kovą dėl Stenlio taurės.
2008-04-19

D. Zubraus klubas – ant iškritimo iš NHL atkrintamųjų varžybų slenksčio

Trečiąjį pralaimėjimą ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, trečiadienį svečiuose 3:5 (0:1, 2:2, 1:2) nusileidęs Niujorko "Rangers" ekipai, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1. Pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes "Devils" savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 ir 1:2, o trečiąjį susitikimą išvykoje laimėjo 4:3 (per pratęsimą). Trečiadienio ...
2008-04-17

D. Zubraus ekipa atkrintamąsias varžybas pradėjo nesėkme

Pirmąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose 1:4 (0:0, 1:0, 0:3) pralaimėjo Niujorko "Rangers" ledo ritulininkams. Lietuvis per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:19) dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių. Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Paulas Martinas.
2008-04-10

NHL – svečių pergalės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse sekmadienį Niujorko "Rangers" klubas išvykoje 5:3 (0:2, 3:1, 2:0) įveikė Monrealio "Canadiens" ledo ritulininkus.Arenos šeimininkai pirmavo po Andrejaus Markovo, Aleksando Kovaliovo bei Sergejaus Kosticyno įvarčių, tačiau nuo antrojo kėlinio vidurio įvarčius pelnė tik svečiai - Michalas Rozsivalas, Brandonas Dubinsky, Scottas Gomezas, Chrisas Drury bei Martinas Straka.
2008-02-04

Su D. Zubraus pagalba Bafalo klubas pavijo absoliutų NHL lyderį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Rytų konferencijos lyderis Bafalo "Sabres" klubas su Dainiumi Zubrumi trečiadienį namuose 4:3 (0:0, 1:1, 3:2) įveikė antrą vietą konferencijoje užimančią Nju Džersio "Devils" ekipą ir, surinkęs 105 taškus pavijo absoliučius lygos bei Vakarų konferencijos lyderius Nešvilio "Predators" ledo ritulininkus.
2007-03-29

Paskelbti geriausi praėjusios savaitės NHL žaidėjai

Nešvilio "Predators" klubo kairysis puolėjas Steve`as Sullivanas (Stivas Salivanas) ir Vašingtono "Capitals" komandos vartininkas Olafas Kolzigas pripažinti geriausiais Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono praėjusios savaitės (vasario 16-23 d.d.) atakuojančiu ir besiginančiu žaidėjais.
2004-02-24

Antroji "Devils" ledo ritulininkų pergalė Stenlio taurės varžybų finale

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų finale iškovojo Nju Džersio "Devils" klubas, ketvirtadienį namie vėl 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) įveikęs pirmą kartą finale žaidžiančią Anahaimo "Mighty Ducks" ekipą bei pirmaujantis serijoje iki keturių pergalių 2:0. Įvarčius nugalėtojams pelnė Patrikas Eliasas (Patrikas Elijasas), Scottas Gomezas (Skotas Gomesas) bei Jeffas Friesenas (Džefas Frisenas). Antrame mače iš eilės 31 metų "Devils" vartini...
2003-05-30

NHL Stenlio taurės turnyro pusfinaliuose - trečiosios "Mighty Ducks" ir "Devils" klubų pergalės

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos pusfinalyje trečiadienį Anahaimo "Mighty Ducks" ledo ritulininkai namie 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė Dalaso "Stars" klubą bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:1. Pergalingą įvartį, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1 minutę ir 47 sekundes, po rezultatyvaus latvio Sandžio Ozolinio perdavimo pelnė Mike`as Leclercas (Maikas Leklerkas). Penktosios komandų rungtynės šeštadienį įvyks Dalase.