Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Rytų konferencijos lyderis Bafalo "Sabres" klubas su Dainiumi Zubrumi trečiadienį namuose 4:3 (0:0, 1:1, 3:2) įveikė antrą vietą konferencijoje užimančią Nju Džersio "Devils" ekipą ir, surinkęs 105 taškus pavijo absoliučius lygos bei Vakarų konferencijos lyderius Nešvilio "Predators" ledo ritulininkus.

Po rezultatyvaus 28 metų puolėjo iš Lietuvos perdavimo trečiajame kėlinyje Alesas Kotalikas įmušė ketvirtąjį klubo įvartį ir padidino šeimininkų pranašumą iki 4:2.

Dar du įvarčius nugalėtojams pelnė Jochenas Hechtas, vieną - Danielis Paille`as.

Svečių gretose pasižymėjo Scottas Gomezas, Paulas Martinas ir Zachas Parise`as.

Per 17 žaidimo minučių (17:03) lietuvis kartą metė į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone D. Zubrus per 73 rungtynes įmušė 22 įvarčius, atliko 35 rezultatyvius perdavimus ir "atsėdėjo" 55 baudos minutes.