Trečiąjį pralaimėjimą ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, trečiadienį svečiuose 3:5 (0:1, 2:2, 1:2) nusileidęs Niujorko "Rangers" ekipai, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1.

Pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes "Devils" savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 ir 1:2, o trečiąjį susitikimą išvykoje laimėjo 4:3 (per pratęsimą).

Trečiadienio mače vos 10 su puse minutės (10:21) aikštėje praleidęs lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

"Devils" ekipoje dusyk pasižymėjo Patrikas Eliasas (20:31 ir 26:58), kartą - Mike`as Mottau (44:37).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Scottas Gomezas (12:37 ir 59:47 - į tuščius vartus), po vieną - Martinas Straka (22:53), Chrisas Drury (32:39) ir Marcas Staalas (56:47).

Penktąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Niuakre žais penktadienį.

Trečiadienį pirmuoju Rytų konferencijos pusfinalio dalyviu tapo Pitsbergo "Penguins" klubas, svečiuose 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) įveikęs Otavos "Senators" komandą ir laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4:0.

Trečiosiose trečiadienio rungtynėse Nešvilio "Predators" ledo ritulininkai namuose 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) įveikė Detroito "Red Wings" ekipą ir išlygino Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos.