martinas straka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinas straka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinas straka“.

Trečioji iš eilės „Penguins” ledo ritulininkų pergalė Stenlio taurės turnyre

Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Pitsbergo "Penguins" klubas, kuris antradienį svečiuose 5:3 (3:1, 1:2, 1:0) nugalėjo Niujorko "Rangers" ekipą bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:0. Pirmąsias dvejas Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes savo arenoje "Penguins" laimėjo 5:4 ir 2:0. Antradienio mače du įvarčius nugalėtojams pelnė Jevgenijus Malkinas, po vieną - Mariana...
2008-04-30

D. Zubraus klubas – ant iškritimo iš NHL atkrintamųjų varžybų slenksčio

Trečiąjį pralaimėjimą ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, trečiadienį svečiuose 3:5 (0:1, 2:2, 1:2) nusileidęs Niujorko "Rangers" ekipai, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1. Pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes "Devils" savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 ir 1:2, o trečiąjį susitikimą išvykoje laimėjo 4:3 (per pratęsimą). Trečiadienio ...
2008-04-17

NHL – svečių pergalės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse sekmadienį Niujorko "Rangers" klubas išvykoje 5:3 (0:2, 3:1, 2:0) įveikė Monrealio "Canadiens" ledo ritulininkus.Arenos šeimininkai pirmavo po Andrejaus Markovo, Aleksando Kovaliovo bei Sergejaus Kosticyno įvarčių, tačiau nuo antrojo kėlinio vidurio įvarčius pelnė tik svečiai - Michalas Rozsivalas, Brandonas Dubinsky, Scottas Gomezas, Chrisas Drury bei Martinas Straka.
2008-02-04

NHL čempionato rungtynėse - penki M. Gaboriko įvarčiai

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderis Minesotos "Wild" (42 tšk.) klubas, ketvirtadienį namuose 6:3 (1:1, 3:1, 2:1) įveikę antrojoje pozicijoje Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje esančius Niujorko "Rangers" (37 tšk.) ledo ritulininkus.Net penkis įvarčius nugalėtojams pelnė bei vieną rezultatyvų perdavimą atliko Marianas Gaborikas.
2007-12-21

Antroji "Sabres" pergalė Stenlio taurės konferencijos pusfinalyje

Antrąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas, penktadienį namuose 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) įveikęs Niujorko "Rangers" ekipą ir padidinęs serijos iki keturių pergalių rezultatą - 2:0. Per 18 su puse minutės (18:26) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus, išvengė baudos minučių ir buvo pripažintas antru pagal naudingumą mačo žaidėju.
2007-04-28

Dainiaus Zubraus ekipos nesėkmė NHL pirmenybėse

Trisdešimt ketvirtą pralaimėjimą 57-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" klubas šeštadienį namuose 2:5 (1:1, 0:1, 1:3) nusileidęs Niujorko "Rangers" ledo ritulininkams. Lietuvis per 22 minutes 19 sekundžių kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Po įvartį šeimininkams pelnė Aleksandras Ovečkinas ir Chrisas Clarkas.
2007-02-11

Dvidešimt trečiasis rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL pirmenybėse

Dvidešimt trečią rezultatyvų perdavimą 42-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas svečiuose 3:7 (0:2, 1:3, 2:2) pralaimėjo Floridos "Panthers" ledo ritulininkams. Po lietuvio perdavimo paskutinį įvartį mačo pabaigoje (59:37) pelnė Chrisas Clarkas. Pats D. Zubrus per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:50) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2007-01-14

NHL čempionate - lietuvių klubų pergalės

Antrąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (48 tšk.) komanda šeštadienį reguliariojo sezono rungtynėse svečiuose 4:3 (0:1, 1:2, 2:1) įveikė antroje pozicijoje Rytų konferencijos Šiaurės rytų pogrupyje esančią Monrealio "Canadiens" (51 tšk.) ekipą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.Lietuvis per 15 minučių nepasižymėjo, tačiau išvengė baudos minučių.
2007-01-07

Dariaus Kasparaičio ekipa įveikė absoliutų lygos autsaiderį

Antrąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (46 tšk.) komanda ketvirtadienį reguliariojo sezono rungtynėse namuose 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) įveikė pogrupio bei absoliučią lygos autsaiderę Filadelfijos "Flyers" (26 tšk.) ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės. Lietuvis per 13 minučių blokavo du varžovų metimus bei antrame kėlinyje "uždirbo" dvi baudos minutes.
2007-01-05

Dariaus Kasparaičio klubas pralaimėjo NHL pirmenybių Rytų konferencijos autsaideriui

Trisdešimt ketvirtą pralaimėjimą septyniasdešimt septintose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas. Devintąją vietą Rytų konferencijoje užimantys "Rangers" (74 tšk.) ledo ritulininkai trečiadienį namie 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) nusileido Pitsbergo "Penguins" ekipai, kuri po šios pergalės su 63 taškais iš autsaiderės pozicijos konferencijoje pakilo į keturioliktąją.