Antrąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas, penktadienį namuose 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) įveikęs Niujorko "Rangers" ekipą ir padidinęs serijos iki keturių pergalių rezultatą - 2:0.

Per 18 su puse minutės (18:26) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus, išvengė baudos minučių ir buvo pripažintas antru pagal naudingumą mačo žaidėju.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Brianas Campbellas, Chrisas Drury`s ir Thomas Vanekas,.

Įvarčių autoriai svečių gretose - Martinas Straka ir Paulas Mara.

Dabar Rytų konferencijos pusfinalio serija persikels į Niujorką, trečiąsias ir ketvirtąsias serijos rungtynes komandos žais sekmadienį ir antradienį.

Kitose penktadienio rungtynėse Vankuverio "Canucks" ledo ritulininkai svečiuose tik antrajame pratęsime 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė Anahaimo "Ducks" komandą ir išlygino Vakarų konferencijos serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Šiame mače svečiai pirmavo po Markuso Naslundo įvarčio, tačiau Travisui Moenui pavyko greitai išlyginti rezultatą, o pergalingą įvartį aštuntąją antrojo pratęsimo minutę (87:49) įmušė Jeffas Cowanas.