jeffas cowanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jeffas cowanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jeffas cowanas“.

Antroji "Sabres" pergalė Stenlio taurės konferencijos pusfinalyje

Antrąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas, penktadienį namuose 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) įveikęs Niujorko "Rangers" ekipą ir padidinęs serijos iki keturių pergalių rezultatą - 2:0. Per 18 su puse minutės (18:26) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus, išvengė baudos minučių ir buvo pripažintas antru pagal naudingumą mačo žaidėju.
2007-04-28

Dvyliktas rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL pirmenybėse

Dvyliktą rezultatyvų perdavimą penkiasdešimtose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa ketvirtadienį (03.06) rungtynes namie su Atlantos "Thrashers" po pratęsimo baigė lygiosiomis 4:4 (2:1, 1:2, 1:1, 0:0). Pirmojo kėlinio pabaigoje (15:13) po sėkmingo D. Zubraus perdavimo antrąjį savo įvartį šiame mače pelnė čekas Jaromiras Jagras ir aikštelės šeimininkai pirmavo 2:1. Dešimt įvarčių š...