šarūnas liekis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarūnas liekis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarūnas liekis“.

Įvertino, kas laukia, jei Ukraina nelaimės karo: „Toliau – moralinis smūgis“

Kas bus, jei JAV ir Europa toliau stabdys paramą Ukrainai? Kas vyksta ir kas laukia Ukrainos, laidoje „Dienos komentaras“ atsakė politologas Šarūnas Liekis. Kokia situacija dabar yra Ukrainoje, kai JAV Senatas nepalaikė sprendimo remti šalį finansiškai? Jei koncentruojamės tik ties dabartiniais įvykiais ir tikime Holivudo filmais, kad kas nors atvyks, išgelbės ir vienai ar kitai valstybei bus puiku, tai reikia kur kas realiau įvertinti bendrą situaciją ir suprasti, kas vyksta.

Liūdna eksperto žinia dėl Ukrainos: valstybė silpsta sparčiau nei Rusija

Sąjungininkų parama Ukrainai braška per visas siūles. Amerikiečiai nesutaria dėl finansavimo ir rūpinasi Izraeliu, o europiečiai arba nebetiekia paramos, kaip Lenkija ir Slovakija, arba nevykdo įsipareigojimų dėl amunicijos.  Kas laukia Ukrainos, laidoje „Dienos komentaras“ atsakė politologas Šarūnas Liekis. Kas dabartiniame politiniame kontekste laukia Ukrainos? Ukrainos laukia sunkios dienos, sunkūs mėnesiai.

Įvertino, kiek Lietuvai pakenkė vertybinė politika – pykčiai su Kinija: sukėlė daug problemų

Prieš dvejus metus buvo priimtas Lietuvos ir Kinijos santykius sugadinęs sprendimas steigti Lietuvoje Taivano atstovybę. Sprendimas buvo aiškinamas vertybinės užsienio politikos principais. Valdantieji sakė tikį, kad Lietuvos keliu eis ir kitos Vakarų šalys. Apie tai, kur mus nuvedė ši vertybinė politika, kalba politologas Šarūnas Liekis. Prieš dvejus metus mes atidarėme Taivano atstovybę.

Ekspertas rėžė atvirai: „Baltijos šalių gynybai reikia 16 brigadų“

Prezidentas Nausėda ragina per NATO viršūnių susitikimą Vilniuje suteikti Ukrainai aiškią narystės perspektyvą. Tačiau Jungtinių Valstijų pozicija nėra palanki pagreitintam Ukrainos priėmimui į NATO. Apie Ukrainos narystės NATO problemą ir apie Švedijai vis dar skandalingai neatidaromas duris į Aljansą laidoje „Dienos komentaras“ kalbėjo politologas Šarūnas Liekis.

Politologė įvertino naujausius Nausėdos žodžius: „Tokio prezidento dar nemačiau“

Savo komentarais apie stojimą į Komunistų partiją prezidentas Gitanas Nausėda iškėlė dar daugiau klausimų, sako Mykolo Romerio universiteto (MRU) politologė Rima Urbonaitė. Anot jos, prezidentas painiojasi savo paties atsakymuose ir veliasi į sau labai nepalankią padėtį.

Kaip žinia apie Nausėdos narystę Komunistų partijoje paveiks visuomenės požiūrį ir rinkimus? BALSAVIMAS

„Dėmesio centre“ – prezidento Gitano Nausėdos atsakymai, kodėl jis 1988 m., jau prasidėjus atgimimui, įstojo į komunistų partiją ir to nenurodė kandidatuodamas į prezidentus. Kaip tai gali pakeisti visuomenės požiūrį į prezidentą? Ar šis biografijos faktas gali sutrukdyti tapti prezidentu antrai kadencijai? Apie tai laidoje savo įžvalgomis dalinsis M. Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė ir VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas Šarūnas Liekis.

Ar 2023-ieji atneš karo Ukrainoje pabaigą? Politologas: „Viską lemia ekonominis potencialas“

Bene svarbiausias ir baisiausias besibaigiančių metų įvykis – Rusijos pradėtas karas Ukrainoje. Daliai analitikų kalbant apie 2023 metais ateisiančią kruvino konflikto pabaigą, Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas Šarūno Liekis sako, kad pergalę nulems tai, kuri pusė investuos daugiau lėšų.

Susiskaldžiusi Lietuva: kas pradėjome vienas kitą šitaip engti?

Pastaruoju metu visuomenė Lietuvoje susiskaldžiusi. Tarpusavyje pykstamės dėl visko – skiepų, galimybių paso, šeimos sąvokos, emigrantų bei daugybės kitų dalykų. Laida „Karštai su tv3.lt“ jau šiandien pakvies ieškoti atsakymų – kas atsitiko Lietuvai, kad praėjome vienas kitą šitaip engti? Apie tai, kodėl Lietuva yra tokia susiskaldžiusi, šiandien laidoje diskutuos politikos komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas ir Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, politologas Šarūnas Liekis.
2021-12-27

Seimas sudarė naują VRK: jai vadovaus Petkevičienė, atmesta Udrio kandidatūra

Parlamentarai antradienį suformavo naują Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), jos pirmininke paskyrė teisininkę Jolantą Petkevičienę. Už J. Petkevičienės kandidatūrą balsavo 98 Seimo nariai, prieš buvo 15, 19 parlamentarų susilaikė, vienas biuletenis rastas sugadintas. Per slaptą balsavimą palaikymo pritrūko teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos teiktam kandidatui Jonui Udriui. Už jo kandidatūrą balsavo 35 Seimo nariai, prieš buvo 62, 34 susilaikė, du biuleteniai sugadinti.
Aktualijos 2021-05-18

Politologas Liekis metė kaltinimus TS-LKD partijai – teigia, kad patyrė spaudimą

Į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) prezidento Gitano Nausėdos deleguojamas politologas Šarūnas Liekis kaltina Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus (TS-LKD) spaudimu, konservatoriai kaltinimus neigia.
Aktualijos 2021-05-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų