sainzas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sainzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sainzas“.

Įspūdingas greitis: Žala paskutiniame „Andalucia Rally“ etape finišavo pirmas

Penkias dienas Ispanijos pietuose surengto FIA pasaulio taurės „Andalucia Rally“ greičio ruožais lėkęs „Agrorodeo“ komandos pilotas Vaidotas Žala pasiekė finišą. Nors lenktynininkas neslėpė, kad diena buvo pakankamai sunki, o kovoti teko ne tik su dulkėmis, tačiau ir praleisti nenorinčiais dalyviais. Vis dėlto, ji komandai buvo sėkminga – preliminariai jiedu su šturmanu Paulo Fiuza sekmadienį finišą pasiekė pirmi.
2021-05-16

„Peugeot“ grįžta į Dakarą

„Peugeot Sport“, „Red Bull“ ir „Total“ sujungė jėgas ir dalyvaus 2015 metais Pietų Amerikoje vyksiančiame Dakaro ralyje. Komandoje važiuos ispanas Carlosas Sainzas ir prancūzas Cyrilas Despres. Po sėkmingo praėjusių metų pasirodymo „Pikes Peak Climb“ ralyje, kur buvo pasiektas naujas rekordas – 8 m 13, 878 s, „Peugeot Sport“, „Red Bull“ ir „Total“ yra pasirengę dideliam išbandymui Pietų Amerikos kopose.
2014-03-28

Ketvirtąjį Dakaro ralio etapą laimėjo C. Sainzas ir M. Coma

Argentinoje ir Čilėje vykstančio 33-iojo Dakaro ralio ketvirtąjį etapą trečiadienį automobilių klasėje laimėjo lyderis ispanas Carlosas Sainzas („Volkswagen“). Jis 207 km greičio ruožą įveikė per 1 val. 57 min. 9 sek. ir iškovojo 20-ąją pergalę šiose varžybose per visą karjerą. Antras finišavo Kataro atstovas Nasseras al-Attiyah („Volkswagen“). Jis nugalėtojui pralaimėjo 50 sek.
2011-01-06

Antrajame Dakaro ralio etape greičiausi vėl buvo C. Sainzas ir S. Despres

Argentinoje ir Čilėje vykstančio 33-iojo Dakaro ralio antrąjį etapą pirmadienį automobilių klasėje laimėjo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Carlosas Sainzas su „Volkswagen“. Dukart pasaulio automobilių ralio čempionas (1990 ir 1992 m.) 324 km greičio ruožą nuvažiavo per 3 val. 11 min. 28 sek. Ispanas buvo greičiausias ir pirmajame etape. Per savo karjerą Dakaro raliuose K. Sainzas iškovojo jau 19 pergalių.
2011-01-04

Pirmąjį Dakaro ralio etapą laimėjo C. Sainzas ir C. Despres

Argentinoje prasidėjusio 33-iojo Dakaro ralio pirmąjį etapą automobilių klasėje laimėjo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Carlosas Sainzas su „Volkswagen“. Dukart pasaulio automobilių ralio čempionas (1990 ir 1992 m.) 222 km greičio ruožą nuvažiavo per 2 val. 18 min. 32 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzas Stephane'as Peterhanselis (BMW; +1 min. 31 sek.