Argentinoje ir Čilėje vykstančio 33-iojo Dakaro ralio antrąjį etapą pirmadienį automobilių klasėje laimėjo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Carlosas Sainzas su „Volkswagen“.

Dukart pasaulio automobilių ralio čempionas (1990 ir 1992 m.) 324 km greičio ruožą nuvažiavo per 3 val. 11 min. 28 sek. Ispanas buvo greičiausias ir pirmajame etape. Per savo karjerą Dakaro raliuose K. Sainzas iškovojo jau 19 pergalių.

Antrąją vietą užėmė Kataro atstovas Naseras al Atija (Nasser al-Attiyah, „Volkswagen“; +1.03), o trečiąją - prancūzas Stephane'as Peterhanselis (BMW; +1 min. 34 sek.).

Bendrojoje įskaitoje po dviejų etapų pirmaujantis K. Sainzas antrąją vietą užimantį S. Peterhanselį lenkia 3 min. 45 sek. Trečiojoje pozicijoje žengiantis N. al Atija nuo lyderio atsilieka 3 min. 59 sek.

Tarp motociklininkų antrąją pergalę iš eilės iškovojo praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtojas prancūzas Cyrilas Despres (KTM). Jis 300 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 19 min. 11 sek. Tai buvo 25-oji Prancūzijos lenktynininko pergalė Dakaro raliuose.

Antrąją vietą užėmė ispanas Marcas Coma (KTM; +1.49), o trečias finišavo kitas prancūzas Davidas Casteu („Sherco“; +3.46). Bendrojoje įskaitoje pirmauja S. Despres. Antrąją vietą užima M. Coma (+2.35), o trečias žengia portugalas Rubenas Faria (KTM; +6.13).

Sunkvežimių klasėje antrąjį etapą laimėjo ir varžybų lyderiu tapo Rusijos atstovas Firdausas Kabirovas su „Kamaz“.

Keturračių motociklų klasėje pirmadienį nepralenkiamas buvo argentinietis Alejandro Patronelli („Yamaha). Antras finišavo ir lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje išsaugojo čekas Josefas Machačekas (“Yamaha„).

Ralio, kurį sudaro 13 etapų, dalyviai finišuos sausio 15 dieną Buenos Airėse. Lenktynininkai iš viso turės įveikti daugiau nei 9500 km ilgio trasą.