rokas malinauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas malinauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas malinauskas“.

Baidarininkai R. Malinauskas ir A. Olijnikas Europos čempionate - 16-i

Ispanijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių baidarių varžybų 1000 m distancijoje B finale (dėl 10-18 vietų) šeštadienį Lietuvos atstovai lietuviai Rokas Malinauskas ir Andrejus Olijnikas užėmė septintąją vietą ir galutinėje įskaitoje liko 16-i. Mūsiškiai distanciją įveikė per 3 min. 25,312 sek. ir pranoko Austrijos bei Latvijos ekipas. Vienviečių baidarių B finale Ričardas Nekriošius finišavo paskutinis - devintas - ir galutinėje įskaitoje liko 18-as.
2010-07-03

Lietuvos baidarininkai kovos Europos čempionato B finaluose

Penktadienį Ispanijoje prasidėjusio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybose 1000 m distancijoje Lietuvos atstovams nepavyko patekti į pagrindinius finalus. Vienviečių baidarių trečiajame atrankos plaukime Ričardas Nekriošius užėmė penktąją vietą (3 min. 39,578 sek.) ir pateko į pusfinalį.
2010-07-03

Irkluotojas J. Šuklinas pasaulio čempionate nuskynė 12-ą vietą

Kanadoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybų 1000 m distancijoje vienviečių kanojų B finale (10-18 vietos) šeštadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė trečiąją vietą ir galutinėje įskaitoje liko 12-as. Mūsų šalies irkluotojas nuotolį įveikė per 4 min. 3,380 sek. ir nusileido Lenkijos bei Ukrainos atstovams. Vienviečių baidarių C finale (19-27 vietos) Ričardas Nekriošius finišavo penktas ir galutinėje įskaitoje užėmė 23-iąją vietą.
2009-08-15

Lietuvos kanojininkai iškopė į pasaulio čempionato finalus!

Kanadoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybų 500 m distancijoje dviviečių kanojų antrajame pusfinalyje penktadienį Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą. Lietuvos irkluotojai nuotolį įveikė per 1 min. 48,571 sek. ir nusileido tik Vokietijos atstovams. Atrankos plaukime R. Labuckas ir T. Gadeikis buvo treti. Šiose varžybose dalyvavo 20 įgulų.
2009-08-15

J. Šuklinui – Europos čempionato sidabras

Lietuvos kanojininkas Jevgenijus Šuklinas Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojo sidabro medalį. 23-ejų metų mūsų šalies atstovas antras finišavo sekmadienį vykusiame vienviečių kanojų varžybų finale olimpinėje 500 m distancijoje. Europos čempionu tapo baltarusis Denisas Garaža. Jis distanciją įveikė per 1 min. 50,298 sek. J. Šuklinas nuo jo atsiliko 0,168 sek. Bronza atiteko vokiečiui Sebastianui Brendeliui (+0,313 sek.). Šioje rungtyje dalyvavo 19 sportininkų.
2009-06-28

Kanojininkas J. Šuklinas – ketvirtas

Vokietijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vienviečių kanojų varžybų 1000 m distancijoje šeštadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo vengras Atila Vaida (Attila Vajda) - 3 min. 51,934 sek. J. Šuklinas nuo nugalėtojo atsiliko 3,15 sek. Antrąją vietą užėmė vokietis Sebastianas Brendelis (+0,92 sek.), trečiąją - ispanas Chosė Luisas Bousa (Jose Luis Bouza, +3,073 sek.). Iki medalio J. Šuklinui pritrūko 0,077 sek.
2009-06-27

Kanojininkams ir baidarininkams - 3 pasaulio taurės medalių komplektai

Trečiajame pasaulio baidarių ir kanojų taurės etape Lenkijoje aukso medalius dviviečių kanojų 200 m distancijoje pelnė Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis (35,840 sek.
2008-06-29

R. Malinauskas ir J. Miasniankinas - pasaulio taurės finaluose

Trečiajame pasaulio baidarių ir kanojų taurės etape Lenkijoje sekmadienį 500 m rungties vienviečių baidarių viename iš keturių pusfinalio plaukimų antras finišavo bei pagrindiniame finale dėl apdovanojimo kovos Rokas Malinauskas. Lietuvos sportininko rezultatas - 1 minutė 39,818 sekundės. Šios rungties pusfinalyje nepasisekė Vytautui Vaičikoniui (1:40,203), kuris savo plaukime buvo ketvirtas ir B finale sekmadienio popietę varžysis dėl 10-18 vietų.
2008-06-29

Planetos baidarių ir kanojų taurės etape lietuviai kovoja dėl medalių

Lenkijoje prasidėjusiame trečiajame planetos baidarių ir kanojų taurės varžybų etape visi lietuviai tęsia kovą dėl medalių trejose distancijose - dvi įgulos pateko į finalus, o kiti iškopė į pusfinalius. 200 m rungties atrankos plaukime kanojininkas Jevgenijus Miasniankinas užėmė antrąją vietą (41,162 sek.) bei užsitikrino vietą finale.
2008-06-28

Lietuviai sėkmingai pradėjo pasaulio baidarių ir kanojų varžybas Vengrijoje

Sėkmingai planetos baidarių ir kanojų taurės etapą Vengrijoje ketvirtadienį pradėjo Lietuvos sportininkai. Į 1000 m rungties vienviečių baidarių pusfinalį tarp 27 dalyvių pateko abu lietuviai - Ričardas Nekrošius bei Rokas Malinauskas. Pirmasis ketvirtajame atrankos plaukime tarp 7 baidarininkų finišavo trečias (3 min. 40, 698 sek.