Lenkijoje prasidėjusiame trečiajame planetos baidarių ir kanojų taurės varžybų etape visi lietuviai tęsia kovą dėl medalių trejose distancijose - dvi įgulos pateko į finalus, o kiti iškopė į pusfinalius.

200 m rungties atrankos plaukime kanojininkas Jevgenijus Miasniankinas užėmė antrąją vietą (41,162 sek.) bei užsitikrino vietą finale.

Iškart į 200 m rungties dviviečių baidarių finalą pateko Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas, laimėję savo atrankos plaukimą (33,065).

Likusiose rungtyse dalyvavę Lietuvos sportininkai iškopė į pusfinalius.

200 m distancijos atrankos plaukime baidarininkas A. Duonėla buvo antras (36,510), o Rokas Malinauskas - ketvirtas (37,535).

500 m rungties atrankos plaukime baidarininkas Vytautas Vaičikonis finišavo trečias (1:42,668), o R. Malinauskas tenkinosi penktąja (1:41,423) pozicija.

Kanojininkas J. Miasniankinas 500 m distancijos atrankos plaukime buvo antras (1:59,779).

1000 m distancijoje baidarininkas R. Malinauskas savo atrankos plaukime finišavo trečias (3:42,231 sek.), o V. Vaičikonis buvo penktas (4:00,012).