vytautas vaičikonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas vaičikonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas vaičikonis“.

Kanojininkams ir baidarininkams - 3 pasaulio taurės medalių komplektai

Trečiajame pasaulio baidarių ir kanojų taurės etape Lenkijoje aukso medalius dviviečių kanojų 200 m distancijoje pelnė Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis (35,840 sek.
2008-06-29

Planetos baidarių ir kanojų taurės etape lietuviai kovoja dėl medalių

Lenkijoje prasidėjusiame trečiajame planetos baidarių ir kanojų taurės varžybų etape visi lietuviai tęsia kovą dėl medalių trejose distancijose - dvi įgulos pateko į finalus, o kiti iškopė į pusfinalius. 200 m rungties atrankos plaukime kanojininkas Jevgenijus Miasniankinas užėmė antrąją vietą (41,162 sek.) bei užsitikrino vietą finale.
2008-06-28

Lietuvių medaliai pasaulio baidarių ir kanojų taurės varžybose

Šeštadienį Vengrijoje pasibaigusiame pasaulio baidarių ir kanojų taurės varžybų etape aukso medalį vienviečių baidarių 200 m rungties finale iškovojo Vytautas Vaičikonis, distanciją įveikęs per 36,225 sekundės. Ketvirtas šios rungties B finale buvo bei tryliktas galutinėje įskaitoje liko Justas Vaičiulis (40,149 sek.). Sidabras dviviečių baidarių sprinte (200 m) atiteko Alvydui Duonėlai ir Egidijui Balčiūnui (33,652 sek.
2008-06-07

Kanojininkas J. Šuklinas pasaulio taurės varžybose kovos dėl medalio

Sėkmingai planetos baidarių ir kanojų taurės etape Vengrijoje 500 m rungties pusfinalyje šeštadienį pasirodė kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Lietuvos atstovas laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą (1 min. 56,451 sek.) bei dėl medalio kovos pagrindiniame A finale.
2008-06-07

Du lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų varžybų finalą

Pasaulio baidarių ir kanojų taurės etape Vengrijoje ketvirtadienį į vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties finalą iš karto pateko Vytautas Vaičikonis, laimėjęs pirmąjį atrankos plaukimą (36,098 sek.). Vieta pusfinalyje tenkinosi Justas Vaičiulis, šios rungties antrajame atrankos plaukime finišavęs šeštas (37,637 sek.). Į 200 m kanojininkų rungties finalą pateko Jevgenijus Miasniankinas, laimėjęs antrąjį atrankos plaukimą (41,093 sek.
2008-06-05

Lietuviams – dar trys Europos baidarių ir kanojų čempionato medaliai

Italijoje pasibaigusiose Europos baidarių ir kanojų pirmenybėse sekmadienio popietę labai sėkmingai 200 metrų distancijos finaluose pasirodė Lietuvos įgulos, iškovojusio du aukso bei vieną sidabro medalius. Europos čempionu sprinto distancijoje tapo baidarininkas Vytautas Vaičikonis (36,333 sek.), finale aplenkęs vengrą Peterį Molnarą (36,506 sek.) bei Latvijos sportininką Aleksejų Rumiancevą (36,536 sek.
2008-05-18

Baidarininkai A. Duonėla ir E. Balčiūnas iškovojo Europos bronzą

Europos baidarių ir kanojų čempionate Italijoje sekmadienį bronzos medalius 500 m distancijos finale iškovojo kelialapius į Pekino olimpines žaidynes jau turintys baidarininkai Alvydas Duonėla bei Egidijus Balčiūnas. Lietuvos dvivietė baidarė distanciją įveikė per 1 minutę 35,222 sekundės, finale nusileidusi tik Vokietijos (1:33,432) bei Ispanijos (1:33,925) įguloms.
2008-05-18

Puikūs lietuvių pasirodymai Europos baidarių ir kanojų čempionate

Europos baidarių ir kanojų pirmenybėse Italijoje šeštadienio popietę sėkmingai 200 m distancijos atrankos varžybose pasirodė bei į pagrindinius (A) finalus pateko visos keturios Lietuvos vyrų įgulos. Kanojininkas Jevgenijus Miasniankinas savo plaukime buvo antras (42,183 sek.), o tarp 10 dalyvių jo rezultatas buvo ketvirtas. Savo plaukimą laimėjo baidarininkas Vytautas Vaičikonis (36,821 sek.), kuris tarp 14 sportininkų nusileido tik vengrui Peteriui Molnarui (36,776 sek.
2008-05-18

Dar trys lietuviai prasibrovė į Europos baidarių ir kanojų pirmenybių finalus

Europos baidarių ir kanojų čempionate Italijoje penktadienio popietę sėkmingai 500 m distancijos pusfinalio etape varžėsi bei kovą finale dėl pirmenybių medalių tęs Vytautas Vaičikonis. Lietuvis vienvienčių baidarių savo pusfinalio plaukime buvo trečias (1 min. 42,436 sek.). Tarp 27 sportininkų pusfinalyje A. Vaičikonio rezultatas buvo devintas.
2008-05-17

Lietuviai iškopė į Europos baidarių ir kanojų pirmenybių pusfinalius

Europos baidarių ir kanojų čempionate Italijoje ketvirtadienį sėkmingai 500 m distancijos atrankos varžybose pasirodė bei į pusfinalius iškopė visi startavę Lietuvos atstovai. Vienviete kanoja Jevgenijus Šuklinas savo atrankos plaukime buvo antras (1 min. 52,634 sek.). Lietuvos sportininko rezultatas tarp 21 kanojininko buvo penktas.