Lietuvos kanojininkas Jevgenijus Šuklinas Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojo sidabro medalį. 23-ejų metų mūsų šalies atstovas antras finišavo sekmadienį vykusiame vienviečių kanojų varžybų finale olimpinėje 500 m distancijoje.

Europos čempionu tapo baltarusis Denisas Garaža. Jis distanciją įveikė per 1 min. 50,298 sek. J. Šuklinas nuo jo atsiliko 0,168 sek. Bronza atiteko vokiečiui Sebastianui Brendeliui (+0,313 sek.).

Šioje rungtyje dalyvavo 19 sportininkų.

Kaip žinoma, 200 m distancijoje J. Šuklinas pelnė bronzos medalį, pakartodamas 2006 metų pasiekimą, o 1000 m distancijoje buvo ketvirtas.

Dviviečių baidarių varžybų B finale 500 m distancijoje Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas finišavo pirmi ir galutinėje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą.

Šioje rungtyje dalyvavo 23 įgulos.

Vienviečių baidarių varžybų B finale 500 m distancijoje Rokas Malinauskas finišavo antras ir galutinėje įskaitoje tarp 29 dalyvių liko 11-as.