Vokietijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vienviečių kanojų varžybų 1000 m distancijoje šeštadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė ketvirtąją vietą.

Nugalėjo vengras Atila Vaida (Attila Vajda) - 3 min. 51,934 sek. J. Šuklinas nuo nugalėtojo atsiliko 3,15 sek. Antrąją vietą užėmė vokietis Sebastianas Brendelis (+0,92 sek.), trečiąją - ispanas Chosė Luisas Bousa (Jose Luis Bouza, +3,073 sek.). Iki medalio J. Šuklinui pritrūko 0,077 sek. Šioje rungtyje dalyvavo 16 sportininkų.

Dviviečių baidarių varžybų 1000 m distancijos B finale Rokas Malinauskas ir Andrejus Olijnikas finišavo pirmi ir galutinėje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą. Šioje rungtyje dalyvavo 25 įgulos.

Vienviečių kanojų varžybų 1000 m distancijos B finale Ričardas Nekriošius finišavo antras ir galutinėje įskaitoje tarp 23 dalyvių liko 11-as.