rojus adomaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rojus adomaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rojus adomaitis“.

Dviratininkas Lukas Talačka pateikė staigmeną Suomijoje

Sekmadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje baigėsi septintosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija; 705 km). Paskutiniame, ketvirtame, etape puikiai pasirodė Lukas Talačka („Top Team-Ultrabike“). Jis finišavo trečias. Už šį pasiekimą 23-ejų metų dviratininkui atiteko vienas pasaulio reitingo taškas. Po finišo sprinto nugalėjo 23-ejų metų norvegas Hermanas Dahlis („Sparebanken Sor“), kuris laimėjo ir trečiąjį etapą.
2017-08-27

Europos dviračių plento čempionate – 22 Lietuvos atstovai

Trečiadienį Herninge (Danija) prasideda Europos dviračių plento čempionatas. Penkias dienas truksiančiose varžybose, kaip ir pernai Prancūzijoje vykusiose pirmenybėse, startuos 22 Lietuvos dviratininkai. Antrą kartą Europos pirmenybėse dalyvaus ne tik jauniai (17-18 metų) ir jaunimas (iki 23 metų), o ir elito grupės atstovai.
2017-08-01

Dviratininkas Rojus Adomaitis Lenkijoje finišavo dešimtas

Lenkijoje vykstančių daugiadienių jaunimo (iki 23-ejų metų) dviračių lenktynių „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija) pirmame etape sekmadienį klaipėdietis Rojus Adomaitis (Lietuvos rinktinė) finišavo dešimtas. Nugalėjo italas Alessandro Pessotas („DT CT Friuli“). Jis 167,5 km nuvažiavo per 3 val. 54 min. 1 sek. (vid. greitis – 42,946 km/h) ir 88 dviratininkų grupę aplenkė 3 sek.
2017-05-01

Jauna ir ambicinga „Klaipėda“ debiutuos Belgijoje

Trečiadienį oficialiai pristatyta nauja dviračių komanda „Klaipėda Cycling Team“, kuri pasirengusi garsinti savo miestą ir šalį. Uostamiesčio komandai pirmąjį sezoną atstovaus šeši jaunimo (iki 23 metų) ir keturi jaunių (iki 18 metų) grupių atstovai. Jaunieji dviratininkai vilkės ryškiai žalios ir tamsiai mėlynos spalvų aprangas, o ekipos debiutas numatytas šį mėnesį Belgijoje.
2017-03-02

Sezono starte Klaipėdos, Šilalės ir Vilniaus atstovų pergalės

Penktadienį netoli Vilniaus startavo dviejų dienų dviratininkų lenktynės “Pavasario pirmenybės”, kuriose startavo 108 jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Pirmąją dieną prie starto linijų stojo 108 dviratininkai suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Pirmieji prie starto linijos stojo jaunučiai vaikinai ir jaunės merginos kurios varžėsi vienoje grupėje. Nugalėtojai abiejuose grupėse paaiškėjo paskutiniuose metruose.